Līdz šim apkure pieslēgta vien nedaudz vairāk nekā pusei Rīgas skolu

Līdz šim tikai nedaudz vairāk nekā puse no visām Rīgas izglītības iestādēm tiek apkurinātas, pārējās skolās un bērnudārzos apkure vēl nav pieslēgta. Par to, kad pieslēgt apkuri, lemj katras izglītības iestādes vadītājs. 

Rīgas domes pārstāve Solvita Brence-Kauste skaidroja, ka Rīgā izglītības iestādēs apkuri nodrošina divi uzņēmumi – "Rīgas serviss" un "Rīgas siltums" Šonedēļ šiem uzņēmumiem pieteikumi no mācību iestādēm par apkures pieslēgšanu tiek iesūtīti vairāk nekā pagājušā nedēļā.

Rīgas domes pārstāve Solvita Brence-Kauste par apkuri skolās
00:00 / 00:39
Lejuplādēt

Brence-Kauste norādīja: "Objektiem, kuriem apkures pieslēgšanu nodrošina "Rīgas serviss", kas veido 50% no visām izglītības iestādēm, apkure ir pieslēgta 47 pirmsskolas izglītības iestādēm no 60. Tie ir 78%. Un 24 skolās no 55. Tie ir 43%. Arī tur, kur apkures pieslēgšanu nodrošina "Rīgas siltums", kas ir otri 50% no objektiem, kopumā siltums ir pieslēgts 61% izglītības iestāžu. Ņemot vērā visu šī brīža situāciju un energotaupīgas pasākumus, izglītības iestāžu vadītāji izvērtē iespēju apkuri ieslēgt vēlāk."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti