Lidostā «Rīga» drošības kontrole nav palielināta - pasažieriem jāierodas kā ierasts

Lidostā "Rīga" pirmdien, 23.novembrī, drošības pārbaudes notiek kā ierasts un nekādu pastiprinātu pārbaužu neesot. 

Pasažieri aicināti ierasties uz lidojumu laikus, tomēr sevišķi ātrāka ierašanās neesot nepieciešama. Drošības standarti un prasības pirmdien ir tieši tādas pašas kā vienmēr, stāsta Civilās aviācijas aģentūras Aviācijas drošības daļas vadītāja Dace Reichmane.

"Aviācijas drošības pasākumi tiek ieviesti un ievēroti pilnā apjomā, bet jau ikdienas režīmā. Tas nozīmē, ka nekādi papildu pasākumi nav veikti, jo jau ikdienā tiek veikta simtprocentīga gan pasažieru bagāžas, gan reģistrētās bagāžas, gan arī kravas drošības pārbaude. Turklāt pilnīgi visi darbinieki, kuri dodas uz savām darbavietām lidostas „Rīga” teritorijā, kas piekļūst gaisa kuģiem, arī iziet drošības pārbaudi," stāsta Reichmane.

Civilās aviācijas aģentūra ikdienā uzrauga, vai šīs pārbaudes tiek veiktas kvalitatīvi, atbilstoši Latvijas Republikas un Eiropas Savienības normatīvajiem aktiem. "Principā pasažieriem nav jāuztraucas, ātrāk nav jādodas uz lidostu, bet tieši tāpat kā ikdienā jāierodas ir pirms lidojuma un jāiziet ir pilna drošības pārbaude," piebilda Reichmane.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti