Krustpunktā

Krustpunktā diskusija: Kur rast naudu mediķu algu palielināšanai?

Krustpunktā

Izmisuma zonā. Par mediķu un pacientu komunikācijas problēmām

Krustpunktā - lidostas "Rīga" valdes priekšsēdētāja Ilona Līce

Lidosta mudina liegt nelegālo takšu pašreklāmu

Nelegālā taksometru biznesa izskaušanai lidostā nepieciešami likuma grozījumi, kas aizliedz taksistiem reklamēt savus pakalpojumus, Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" sacīja lidostas "Rīga" valdes priekšsēdētāja Ilona Līce.

Viņa stāstīja, ka pēc jaunā regulējuma ieviešanas, kad taksometriem jāsaņem licences, situācija ir uzlabojusies, tomēr joprojām darbojas taksometru vadītāji, kuri aicina cilvēkus uz saviem transportlīdzekļiem.

Pēc Līces teiktā, ir vajadzīgi grozījumi Autotransporta likumā, jo pašlaik reklamēt savus pakalpojumus lidostas teritorijā nav aizliegts. 

Lidosta informējusi Satiksmes ministriju par nepieciešamajiem grozījumiem, kas arī tapšot. 

Pašlaik lidosta strādā kopā ar policiju, nelicencēto taksometru šoferus aizdzenot prom no termināļa.

Vēl Līce pastāstīja, ka ir vienošanās ar "Rīgas satiksmi" 22. autobusa pieturu pārcelt tuvāk ieejai lidostas terminālī. Neviena no pusēm pret to neiebilstot.

KONTEKSTS:

Jaunie Ministru kabineta noteikumi paredz, ka no šī gada 15. septembra starptautiskās lidostas "Rīga" teritorijā ar ierobežotu piekļuvi var strādāt tikai tie pārvadātāji un taksometru kompānijas, kas nodrošinās Autopārvadājumu likumā noteiktās prasības un kuriem būs izsniegtas licences kartītes ar speciālu atzīmi. Šīs kartītes izsniedz Rīgas plānošanas reģions. 

Pirmajās dienās pēc jaunās kārtības stāšanās spēkā noteikumus izpildīja un atļaujas apkalpot lidostas pasažierus saņēma "Red Cab" un "Baltic Taxi". Tomēr aizvien novērots, ka klientus "zvejo" arī taksometri bez speciālajām kartītēm.

Dati par aizvadīto gadu liecina, ka lidosta dienā vidēji apkalpo aptuveni 20 000 pasažieru.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti