Rīta Panorāma

Telefonsaruna ar Gunti Pujātu par robežsardzes projektu turpināšanu

Rīta Panorāma

Orķestra «Rīga» Indijas stāsti Baltajā naktī koncertzālē Palladium

Intervija ar Inesi Lībiņu - Egneri

Lībiņa-Egnere: Latvija kopā ar vairākām Eiropas Padomes dalībvalstīm turpinās atgādināt par Krievijas agresiju

Latvija un vairākas citas Eiropas Padomes Parlamentārās asamblejas (EPPA) dalībvalstis plāno atgādināt, ka Maskava nepilda starptautiskos likumus, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja EPPA Latvijas delegācijas vadītāja Inese Lībiņa-Egnere (Jaunā Vienotība).

Saeimā piektdien, 6. septembrī,  pulcējas vairāku valstu - Lietuvas, Igaunijas, Gruzijas, Ukrainas, Polijas, Apvienotās Karalistes, Zviedrijas un Dānijas parlamentu - deputāti, lai lemtu par turpmāko rīcību saistībā ar EPPA lēmumu atjaunot balsstiesības Krievijai.

Lībiņa-Egnere norādīja, ka Eiropas Padomē pie galda nevar sēdēt valsts, kura ir okupējusi citu. Krievija agresīvi izturējusies ne vien pret Ukrainu, bet arī Gruziju un Moldovu, pauda Lībiņa-Egnere. "Vairākums EPPA nebūs gatavas balsot vēlreiz [par Krievijas balsstiesību atcelšanu], bet mūsu darbs būs atgādināt, ka Krievija nepilda lēmumus. Arī šobrīd mēs apspriedīsim dažādu reakciju mehānismus. Kuluāros jau ir satraukums, kas tā par koordinācijas sanāksmi Rīg un kāpēc iesaistās tik daudzas valstis," pauda politiķe. 

Viņa norāda, ka Latvija ar domubiedriem plāno atkal un atkal atgādināt, ka nedrīkst iemainīt naudu pret vērtībām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti