Levits Izraēlā tiksies ar Izraēlas amatpersonām un atklās biznesa forumu

Valsts vizītes laikā Izraēlā 28. un 29. novembrī Valsts prezidents Egils Levits tiksies ar Izraēlas Valsts prezidentu Izāku Hercogu, Izraēlas parlamenta jeb Kneseta pārstāvjiem un topošās valdības vadītāju Benjaminu Netanjahu, atklās Latvijas–Izraēlas biznesa forumu un Pasludināšanas bazilikā Nācaretē atklās Aglonas Dievmātes mozaīku.

Aiva Rozenberga par Levita vizīti Izraēlā
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

Īpašā piemiņas ceremonijā Valsts prezidents noliks vainagu Izraēlas nacionālajā kapsētā "Mount Herzl" un Holokausta piemiņas muzejā un izpētes centrā "Yad Vashem", kur simboliski iestādīts arī piemiņas koks ebreju glābējam Latvijā Žanim Lipkem.

Valsts prezidents arī tiksies ar latviešu kultūras biedrības pārstāvjiem un iestādīs koku Izraēlas nacionālajā parkā "Nation Forest".

Levitu vizītē Izraēlas Valstī pavadīs Andra Levites kundze, Latvijas Republikas ekonomikas ministre un uzņēmēju delegācija.

Valsts prezidenta dzīvesbiedre apmeklēs vienu no prestižākajām pasaules ārstniecības iestādēm – lielāko Izraēlas slimnīcu "Sheba Medical Center" – un bērnu slimnīcu "Schneider Children’s Hospital".

Latvijas–Izraēlas biznesa foruma laikā Valsts prezidenta klātbūtnē tiks parakstīti sadarbības memorandi starp Latvijas partneriem un šīm ārstniecības iestādēm. Vizītē Levitu pavadīs Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētā uzņēmēju delegācija 55 cilvēku sastāvā. Uzņēmēji apmeklēs dažādas nozaru asociācijas tiksies ar līdzšinējiem un potenciālajiem biznesa partneriem kā arī piedalīsies Izraēlas un Latvijas biznesa forumā, informēja LIAA.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti