Rīta intervija

Bijušais VARAM ministrs Einārs Cilinskis par vides aizsardzības jomas uzraudzību

Rīta intervija

Latvijas vēstnieks NATO Indulis Bērziņš par militārajām mācībām "Zapad 2017"

''Latvijas dzelzceļa'' prezidents Edvīns Bērziņš par dzelzceļa pārvadājumiem

LDz vadītājs: Kravu nelielo kritumu izmantojam, lai uzlabotu dzelzceļa infrastruktūru

Latvijas ostas jūt Krievijas kravu apjoma nelielu kritumu, ko izraisījuši Krievijas plāni novirzīt kravu plūsmu caur savām ostām, taču kritums nav liels un nav pamata satraukumam, intervijā Latvijas Radio sacīja „Latvijas dzelzceļa” (LDz) valdes priekšsēdētājs Edvīns Bērziņš. Turklāt šis laiks tiek izmantots, lai uzlabotu infrastruktūru.

Bērziņš norādīja, ka ostās kravu pieplūdums parasti notiek viļņveidīgi. Dažādi ostu termināļi strādā atšķirīgi – vieni uzrāda labus rezultātus, citiem tik labi neveicas. Un atsevišķi termināļi, kam neveicas, mēģina savās nedienās vainot gan konkurentus, gan valsti.

Turklāt kravu plūsmu ietekmējot arī laikapstākļi: “Ja ir auksts un liels pieprasījums pēc šāda veida kravām, tad ir šādu kravu pastiprināta kustība, arī pa dzelzceļu.”

Kopumā gan uzņēmums „Latvijas dzelzceļš” jūtas stabili, norādīja uzņēmuma vadītājs. LDz kravu nelielo kritumu izmantojot, lai uzlabotu infrastruktūru.

“Katrā negatīvā apstāklī, kad nedaudz samazinājušās kravas konkrētā mēnesī, ir cita veida iespējas – varam uzlabot savu infrastruktūru. Lai uzlabotu infrastruktūru, jāpārtrauc kustība uz zināmu laiku. Un to mēs plānveidīgi darām,” sacīja Bērziņš.

Notiekot normāls darba process, un par tuvāko nākotni nav bažu, tostarp arī nav gaidāma darbinieku atlaišana.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti