LDz mudina autovadītājus pie pārbrauktuvēm neriskēt ar savu un citu cilvēku dzīvībām

Šogad uz dzelzceļa pārbrauktuvēm visā Latvijā fiksēti gandrīz 60 negadījumi, kuros iesaistītas automašīnas un notikušas jau sešas sadursmes starp automašīnu un vilcienu. Autovadītāji bieži vien steigā neaizdomājas par riskiem, kas var rasties, neievērojot noteikumus uz dzelzceļa pārbrauktuvēm.

VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) Ārējās komunikācijas daļas pārstāve Ieva Kārkliņa aicina autovadītājus pie dzelzceļa pārbrauktuves veltīt papildu minūti laika, lai līdz gala punktam nonāktu sveiki un veseli.

Ieva Kārkliņa: LDz aicina autobraucējus neriskēt pie pārbrauktuvēm Linda Zalāne

Šogad jau ir notikuši 59 negadījumi, kuros tikusi traucēta aizsargbarjeras vai luksoforu darbība, piemēram, barjera norauta, tostarp arī notikušas nopietnas sadursmes starp automašīnu un vilcienu, pastāstīja Kārkliņa.

Galvenajai iemesli ir tie, ka varbūt autovadītāji bieži vien steigā neaizdomājas par riskiem, kas var rasties, neievērojot noteikumus uz dzelzceļa pārbrauktuvēm.  Automašīnas bojājumi ir nieks salīdzinājumā ar risku zaudēt dzīvību, turklāt, pārkāpjot noteikumus, autovadītāji ne tikai riskē ar savu dzīvību, bet arī ar vilcienu pasažieru dzīvībām.

Tādēļ LDz aicina autovadītājus pie pārbrauktuvēm veltīt papildu laiku un neriskēt, lai varētu aizbraukt līdz savam galamērķim.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti