LBF sarīkojis 27 vasaras nometnes

Šovasar Latvijas Bērnu fonds (LBF) sarīkojis 27 bezmaksas vasaras nometnes, kurās no visas Latvijas piedalījās ap 700 bērnu ar īpašām vajadzībām, bērni no audžu un aizbildņu ģimenēm, no daudzbērnu, trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, bērni ar cukura diabētu, bērni ar kustību traucējumiem ratiņkrēslos, kā arī vardarbībā cietušie bērni.

Vasaras noslēguma pasākums ir visu nometņu salidojums, kas sestdien un svētdien notiek Pļaviņu novadā, atpūtas bāzē „Mežezers”. Šī gada salidojums ir jau piecpadsmitais, un tajā piedalās bērni no Rīgas, Kuldīgas, Jelgavas, Dobeles, Bauskas, Aizkraukles, Valmieras, Alūksnes, Valkas, Cēsu, Rožupes, Preiļu, Rugāju un citiem novadiem. Uz salidojumu tiek aicināti bērnu sociālās aprūpes iestāžu mazākie un lielākie iemītnieki, 8 bērni no katras nometnes.

Šogad salidojuma devīze ir „Koki ienāk pilsētā”. Pēc svinīgās atklāšanas un karoga pacelšanas salidojuma pirmā diena sākās ar tematiski radošajām darbnīcām sadarbībā ar AS „Latvijas valsts meži”, AS „Latvijas Finieris”, Tērvetes dabas parku un Kalsnavas arborētumu. Sākot ar puzles likšanu un līdz pat tējas paliktnīšu veidošanai - ikvienam dalībniekam bija iespēja radoši izpausties. Dienas laikā ierīkota bērnu darbu izstāde, kas tapuši visas vasaras garumā nometņu laikā.

Pēc aktīva darba dalībniekus koncertā priecē aktrise Karīna Tatarinova un pašu bērnu sagatavotie priekšnesumi.

Savukārt svētdien Mežezera sporta dienā bērnu komandas sagaida dažādu šķēršļu un stafešu pievarēšana gan uz zemes, gan piepūšamajās atrakcijās. Bet sporta dienas noslēgumā motociklistu kluba „Quest of the Roads” dalībnieki visus bērnus izvizinās ar visdažādākajiem motocikliem.

Pastāvīgi brīvprātīgie salidojuma atbalstītāji ir Nacionālie bruņotie spēki – karavīri palīdzēs bērniem ar īpašajām vajadzībām līdzdarboties salidojuma aktivitātēs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti