Laulības šogad 18.augustā noslēdz īpaši daudz jauno pāru

Īpaši daudz jauno pāru ir izrādījuši vēlmi salaulāties tieši šajā datumā, jo datuma pieraksts formā, kur mēnesi aizstāj ar mēneša kārtas numuru, šodien ir 18.08.2018.

Šāda ciparu virkne ar vairākiem līdzīgiem skaitļiem acīmredzot daudziem jaunajiem pāriem šķitusi svarīga, lai precētos tieši šodien.

Rīgas pilsētas Vidzemes dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Irēna Dīķe stāsta, ka arī 8.augusts jeb 08.08.2018. daudziem šķitis vilinošs datums laulībām.

Irēna Dīķe: Par laulībām 18.08.2018.Kristaps Feldmanis

  “Mums ir 14 pāri mūsu dzimtsarakstu nodaļā uz laulību reģistrēšanu. Un pieteicās un šī diena tika aizņemta jau 19. februārī - pirmā diena, kad varēja iesniegt laulības reģistrāciju,” par šodienas kāzu ceremoniju lielo pieprasījumu viņas vadītajā dzimtsarakstu nodaļā saka Irēna Dīķe.

   “Tātad iesniegums laulības reģistrācijai ir derīgs pusgadu, nu un tajā 19. februārī lielā rindā [stāvēja] visu dienu. Mums bija arī, starp citu, pāri, kas nāca rakstīt iesniegumu, kuriem mēs gatavojām izziņu par dokumentu pārbaudi, kas vēlējās reģistrēt baznīcā laulības arī 18. datumā. Bija gan viens otrs jaunietis, kas zvanīja divas nedēļas atpakaļ un paziņoja, ka viņi vēlās reģistrēties 18.augustā, bet es jau tā nosmaidīju, ka, pirmkārt, likums mums neatļauj ātrāk kā pēc mēneša reģistrēt laulību. Tas ir viens. Un otrkārt, ka tas 18. datums bija jau 19. februārī aizņemts,” stāstīja Dīķe.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti