Latviski apkopoti 125 valstu ieviestie ierobežojumi Covid-19 krīzē

Ņemot vērā koronavīrusa izraisītās slimības Covid–19 izplatību pasaulē, Ārlietu ministrija publicējusi detalizētu un apkopotu ārvalstīs ieviesto sabiedrisko un ieceļošanas ierobežojumu sarakstu, kas pastāvīgi tiek papildināts un atjaunots.

Ārlietu ministrijas pārstāvis Jānis BeķerisKristaps Feldmanis

Publicētajā materiālā apkopota informācija par 125 ārvalstīm. "Krīzes apstākļos ir svarīgi pārzināt situāciju ārvalstīs gan mūsu valstspiederīgajiem, kas iestrēguši ārpusē, gan tiem, kas darba dēļ ceļo," sacīja Ārlietu ministrijas pārstāvis Jānis Beķeris.

Sākotnēji informācija apkopota ministrijas darba vajadzībām, bet tagad tā ir publicēta, lai plašāka sabiedrība varētu iepazīties ar tiem ierobežojumiem, kādus ir ieviesušas ārvalstis.

Vienlaikus Ārlietu ministrijā atgādina, ka Latvijas valstspiederīgos, kuriem šajā laikā nepieciešama konsulārā palīdzība, aicina sazināties ar Latvijas vēstniecību konkrētajā valstī vai sūtīt e‑pastu uz [email protected], vai zvanīt uz konsulārās palīdzības diennakts tālruni.

Ceļotājus, kuri atgriezušies Latvijā vai ārkārtējās situācijas laikā izlēmuši neatgriezties, lūdz atsūtīt savu vārdu un uzvārdu uz e-pastu [email protected] .

KONTEKSTS:
 

Pasaulē izplatoties jaunajam Covid-19 vīrusam, Pasaules Veselības organizācija martā atzina, ka saslimstība sasniegusi globālās pandēmijas līmeni. Daudzās pasaules valstīs ieviesti stingri ierobežojumi - atcelti masu pasākumi, slēgtas robežas, skolas un citas iestādes. Aprīļa vidū Eiropas valstīs novērota jaunu inficēšanās gadījumu skaita samazināšanās.

 

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti