Latviju apmeklēs Eiropas Tautas partijas grupas priekšsēdētājs Manfrēds Vēbers

Piektdien, 1. februārī, vizītē Latvijā ieradīsies Eiropas Tautas partijas grupas priekšsēdētājs Eiropas Parlamentā (EP) Manfrēds Vēbers, informēja partiju apvienības "Jaunā Vienotība" birojā.

Vēbers Latvijā tiksies ar jaunievēlēto Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu, Eiropas Komisijas viceprezidentu Valdi Dombrovski un citiem "Jaunās Vienotības" politiķiem. Pēc tikšanās ar Kariņu Vēbers noliks ziedus pie Brīvības pieminekļa, kā arī piedalīsies preses konferencē, kurā tiks prezentēti "Jaunās Vienotības" saraksta līderi EP vēlēšanās.

Tāpat vizītes laikā Vēbers iecerējis pievērsties drošības tēmai, tostarp arī jautājumiem par Eiropas Savienības (ES) ārējās robežas stiprināšanu, kiberdrošības un viltus ziņu apkarošanas jautājumiem. Vēberam plānotas darba tikšanās arī ar NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra "Stratcom" un Valsts robežsardzes amatpersonām. Vizītes noslēgumā Vēbers apmeklēs Ādažu militāro bāzi, kur dislocētas Latvijā izvietotās NATO daudznacionālās vienības.

Vēbera vadītā Eiropas Tautas partijas grupa ir lielākā frakcija EP, bet pērnā gada novembrī partija izvirzīja Manfrēdu Vēberu par kandidātu Eiropas Komisijas prezidenta amatam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti