Latvijas Zaļās partijas kongresā meklēs Vējoņa aizstājēju

Sestdien, 9.februārī, Jūrmalā notiks Latvijas Zaļās partijas kongress, kurā galvenais uzdevums kongresā būs ievēlēt jaunu līdzpriekšsēdētāju un pēcteci šajā amatā Raimondam Vējonim.

„Pārvēlēšana ir vienam līdzpriekšsēdētājam. Zaļās partijas politiskā vadība ir ar diviem līdzpriekšsēdētājiem, no kuriem viens esmu es, un otrs Raimonds Vējonis, kurš pameta darbību Zaļajā partijā tajā brīdī, kad tika ievēlēts par prezidentu,” skaidro Viesturs Silenieks.

„Tādēļ viņa vieta ir vakanta, un šajā kongresā būs jauns līdzpriekšsēdētājs. Otras vēlēšanas, kas mums ir paredzētas, ir divu valdes locekļu vēlēšanas, kuriem arī beidzās termiņš. Termiņš beidzās Ingmāram Līdakam un Guntim Belēvičam. Tie ir tie pamatjautājumi,” piebilst Silenieks.

Tāpat partijas deputāti un ministri nāks klajā ar ziņojumiem par padarīto. Zaļo partiju Saeimā pārstāv septiņi deputāti no Zaļo un zemnieku savienības frakcijas, taču Ministru kabinetā „zaļo” biedri ir veselības ministrs Guntis Belēvičs un aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti