Panorāma

Auto caurlaide bija tikai ziediņi...

Panorāma

Garākais gaismas ceļš – Jūrmalā

Latviju sveic daudzu valstu līderi

Latvijas valsti 102. gadskārtā sveic daudzu valstu līderi

Latviju trešdien, 18. novembrī, valsts proklamēšanas 102. gadadienā sveic arī daudzu citu valstu līderi.

Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs jau tradicionāli ierunājis apsveikumu latviešu valodā. "Sveicu brāļus un māsas Latvijas valsts proklamēšanas dienā! Šodien mēs kopā ar jums atzīmējam Latvijas veiksme stāstu. Saules mūžu brīvai Latvijai!" novēlēja Linkevičs.

Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida Latvijai un tās iedzīvotājiem sūta siltus sveicienus, pie prezidentes pils paceļot Latvijas karogus. Bet Igaunijas premjerministrs Jiri Ratass trešdien, 18. novembrī, apmeklēja Latvijas vēstniecību Igaunijā un novēlēja visiem labu veselību un laimi.

Pie Brīvības pieminekļa trešdien bija Amerikas Savienoto Valstu vēstnieks Džons Kārvails kopā ar ASV aizsardzības atašeju, lai noliktu ziedu vainagus par godu Latvijas valsts dzimšanas dienai. Tāpat pie pieminekļa ieradās Apvienoto Arābu Emirātu vēstniece Latvijā Hanāna Halfāna Ubaidu Alī Almadhanī.

Latviju dzimšanas dienā sveic arī Kanādas premjerministrs Džastins Trudo, norādot, ka Latviju un Kanādu vieno ciešas saites ne tikai ekonomikas un aizsardzības jomā, bet gan draudzība un cilvēciskās attiecības.

Sveicienus sūta Rumānijas, Bulgārijas, Indijas un daudzu citu valstu līderi, atzīmējot proklamēšanas gadadienu kopā ar Latviju.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti