Latvijas uzturēšanās atļauju ieguvusi bijusī «Doždj» žurnāliste, nevis kanāla vadītāja

Uzturēšanās atļauju Latvijā ieguvusi žurnāliste no Krievijas Olga Šakina, kura strādājusi arī televīzijas kanālā „Doždj”. Iepriekš Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa pauda, ka uzturēšanās atļauju esot ieguvusi kāda „Doždj” vadītāja.

Olga Šakina apraksta savā blogā skaidro, ka sākotnēji viņa bija plānojusi pārdod savu dzīvokli Maskavā un iegādāties Čehijā, kur viņai ir daudz draugu. Taču vēlāk izrādījās, ka līdz ar dzīvokļa iegādi Čehijā viņa neiegūst uzturēšanās atļauju, ar kuru varētu pārvietoties Eiropā.

Līdz ar to viņai bija jāizvēlas starp trīs valstīm – Spāniju, Portugāli un Latviju, lai varētu kopā ar nekustamā īpašuma pirkumu tikt pie uzturēšanās atļaujas. Viņa nolēma par labu Latvijai, jo šeit bērnībā esot pavadīts ne mazums laika.

Kopš nekustamā īpašuma iegādes līdz brīdim, kad viņa saņēma kāroto atļauju, ar kuras palīdzību viņa var uzturēties Eiropas Savienībā, esot bijuši nepieciešami divi mēneši.

Iepriekš Solvita Āboltiņa LTV raidījumā „Rīta Panorāma” pastāstīja, ka Latvijas uzturēšanās atļauju esot ieguvusi „Doždj” vadītāja.

Taču šī televīzijas kanāla ģenerāldirektore Natālija Sindejeva savā „Facebook” lapā noliedza šo informāciju, norādot: „Pat nezinu, kā uz to reaģēt. Es nemaz neesmu pret Latviju, bet esmu tur bijusi tikai vienu reizi un sen.”

Šī ziņa ātri izplatījās Krievijā. Uz to arī reaģēja „Dožģ” ģenerāldirektore Natālija Sindejeva, kura mikroemuāru vietnē tūdaļ „Twitter” paziņoja, ka nav saņēmusi nevienu uzturēšanās atļauju citā valstī. Pēcāk kļūdu atzina arī Āboltiņas pārstāvji.

„Āboltiņa tā nebija domājusi, tas bija pārpratums (..) Mēs esam sazinājušies ar „Dožģ vadītāju” un atvainojušies, ka ir tāds pārpratums. Viņi to arī tā saprata,” kļūdu atzina Āboltiņas pārstāve Gita Valtenberga.

"Priedes ir zaļas, jūra zila. Mana bijušā profesija šobrīd nav mana profesija, mana bijusī valsts arī vairs nav mana." Tā savā blogā raksta Šakina.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti