Latvijas uzņēmuma izglītības kvalitātes uzlabošanas rīks iegūst rekordlielu ES atbalstu

Latvijas jaunuzņēmumam "Edurio" ir izdevies piesaistīt rekordlielu atbalsta grantu 1,86 miljonu eiro apmērā no Eiropas Savienības (ES) izpētes un inovāciju programmas „Apvārsnis 2020”. Līdz šim nevienam Latvijas jaunuzņēmumam tik lielu summu nav izdevies iegūt. 

"Edurio" piedāvā anketēšanas platformu skolām, ļaujot izglītības iestādēm viegli aptaujāt skolēnus, skolotājus un arī vecākus, lai uzlabotu izglītības kvalitāti.

Uz "Apvārsnis 2020" projekta laiku Latvijas skolām "Edurio" pakalpojumi būs bez maksas. Ar jauno uzņēmumu sadarbojas arī Izglītības un zinātnes ministrija, aptaujājot skolas akreditācijas procesā. Izglītības ministrs Kārlis Šadurskis ("Vienotība") pārliecināts, ka "Edurio" platformu ministrija noteikti izmantos arī izglītības satura reformā.

"Bieži vien mēs lietojam subjektīvu informāciju. Vieni saka, ka mums viss ir labi, un min trīs piemērus, otri saka, ka mums viss ir slikti, un min arī trīs piemērus, un mēs nezinām, kam ir taisnība. Bet, kas mums ir ārkārtīgi svarīgi, uzsākot jauno izglītības satura konceptu, kuru mēs četru gadu laikā, sākot no 2018. gada, ieviesīsim visā mūsu vispārējās izglītības sistēmā no 1. līdz 12. klasei, - tur šī jaunā koncepta izstrādē, aprobācijā un tālākā attīstībā un patstāvīga atgriezeniskā saite ir vitāli nepieciešama, jo bez tās mēs nevaram saprast, vai mēs ejam pareizā virzienā," norāda ministrs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti