Rīta Panorāma

Intervija ar Martu Selecku un Gustavu Terzenu

Rīta Panorāma

Tropisko augu izstāde Maskavā

Aicina pieteikt progresīvus skolotājus «Ekselences balvai». Telefonsaruna ar Daci Namsoni

Latvijas Universitāte aicina pieteikt progresīvus skolotājus «Ekselences balvai»

“Ekselences balva” tiek pasniegta eksakto priekšmetu skolotājiem, kuri ar savu darbu parādījuši, ka spēj strādāt interesanti, mūsdienu prasībām atbilstoši un skolēniem saistoši. Pretendentus var pieteikt līdz 21. janvārim, un anketu var atrast Latvijas Universitātes (LU) mājaslapā, vēsta raidījums “Rīta panorāma”.

LU Starpnozaru izglītības inovāciju centra direktore Dace Namsone skaidro, ka “Ekselences balva” ir skolotāja darba kvalitātes apliecinājums.

“Ekselences balvas” pasniegšanas tradīcija ir deviņus gadus sena. Skolotāji tiekas klātienē, vada stundas, rāda savu meistarību.

Balvas fokuss ir – kā skolotājs spēj veidot tādu mācību procesu, kas atbilst mūsdienu dzīvei, kas spēj skolēnus ieinteresēt, sarežģītas lietas skaidrot vienkārši. Skolotāji apmainās ar idejām, kā varētu darīt labāk, rāda, kā prot izmantot mūsdienīgas tehnoloģijas.

Balvas ideja nāk no uzņēmējiem. Pasākumu laikā notiek sarunas un diskusijas ar uzņēmējiem. Finālā tiek pieci skolotāji katrā priekšmetā, viens skolotājs katrā priekšmetā saņem 1400 eiro balvu.

Pieredze rāda, ka daudzi no balvas laureātiem pēc tam dalās savā pieredzē, piedalās satura izstrādē.

“Balva savā ziņā ir skolotāju meistarības apliecinājums, kas palīdz virzīties uz priekšu un ieraudzīt, kā darīt labāk,” skaidro Dace Namsone.

 “Ekselences balvai” var pieteikt bioloģijas, fizikas, ķīmijas, matemātikas un ekonomikas skolotājus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti