Dienas ziņas

Latvijas gaisa telpu slēgs Krievijas lidmašīnām

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Milzu pieprasījums pēc Ukrainas karogiem

«Latvijas tekstils»: Ir milzu pieprasījums pēc Ukrainas karogiem

Kopš sācies karš Ukrainā, Latvijā vadošais uzņēmums, kas ražo karogus – "Latvijas tekstils" –,  saņēmis milzu pieprasījumu pēc Ukrainas karogiem. Vēlme iegādāties zili dzeltenos karogus ir tik liela, ka uzņēmums strādā virsstundas, un pašlaik, pieprasot karogus, jārēķinās, ka to izgatavošana var prasīt ilgāku laiku.

Speciālā piegāde no Tukuma. Kastes, pilnas ar lielizmēra Ukrainas valsts karogiem, "Latvijas tekstila" īpašnieks Oskars Polmanis uz Rīgu ved pat vairākas reizes dienā.

"Šobrīd ir tā, ka pieprasījums pārsniedz mūsu jaudas, un uz doto momentu mums ir pasūtīti aptuveni 700 Ukrainas karogi, kas ir ļoti, ļoti daudz," stāstīja Polmanis.

Pasūtījumi veikalā ienāk burtiski ik pa minūtei, un ražošana turpināsies arī brīvdienās. Lai katrs, kurš vēlas paust atbalstu Ukrainai, savās mājās var izkārt šo ukraiņu brīvības simbolu.

"Vakar mēs strādājām diezgan ilgi. Līdz pat vēlai tumsai, un pats es personīgi mājās ierados tikai četros no rīta. Savukārt šuvējas šorīt sāka strādāt jau septiņos no rīta, lai izpildītu visus  pasūtījumus.

Mēs cenšamies to izdarīt pēc iespējas ātrāk, jo mēs ļoti labi apzināmies, ka šajā situācijā Ukrainas karogs ir simbols," stāstīja Polmanis.

Viņš uzsvēra, ka tas ir simbols ne vien brīvībai Ukrainā, bet visā Eiropā.

Cilvēku vēlme iegādāties šo simboliku ir liela.

Veikala apmeklētājas Daina un Inese pastāstīja, ka nopirkušas dzeltenas un zilas lentītes, lai paustu atbalstu Ukrainai, jo karodziņi vairs nav pieejami.

Abas pastāstīja, ka solidarizējas ar Ukrainu arī tādēļ, ka tur ir radi. "Protams, ka mēs Ukrainu atbalstām," abas uzsvēra.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti