Latvijas Radio un LTV valdes konkursos uz trešo kārtu izvirzīti 9 kandidāti

Konkursos uz Latvijas Radio (LR) un Latvijas Televīzijas (LTV) valdes locekļu amatiem nominācijas komisijas ir nolēmušas uz trešo kārtu izvirzīt deviņus kandidātus, informēja Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP), kas šos konkursus organizē.

Trešajā kārtā divi kandidāti pretendē uz Latvijas Radio valdes priekšsēdētāja amatu, divi – uz valdes locekļa programmu un pakalpojumu attīstības jautājumos amatu un trīs – uz valdes locekļa finanšu pārvaldības jautājumos amatu.

Konkursā uz vakanto LTV valdes locekļa finanšu pārvaldības jautājumos amatu trešajai kārtai izvirzīti divi kandidāti.

Divi no pretendentiem kandidē uz divām vakancēm – LR un LTV valdes locekļa finanšu pārvaldības jautājumos amatiem.

Otrajā kārtā pretendenti konkursu komisijām skaidroja savu motivāciju ieņemt konkrēto amatu, atbildēja uz komisiju jautājumiem un izklāstīja savu stratēģisko redzējumu. Konkursa trešajā kārtā labāko pretendentu kompetences padziļināti vērtēs personāla atlases kompānija. Gala lēmums par labāko kandidātu virzīšanu apstiprināšanai LR un LTV valdes amatos konkursu komisijām jāpieņem līdz 30. septembrim.

Kopumā konkursā bija pieteikušies 33 pretendenti.

Abu konkursu komisijās ietilpst trīs SEPLP locekļi, Pārresoru koordinācijas centra, Baltijas korporatīvās pārvaldības institūta, Baltijas mediju izcilības centra un Latvijas Mediju ētikas padomes pārstāvji, kuri darbojas ar balsstiesībām. Latvijas Žurnālistu asociācijas, kā arī LR un LTV arodbiedrības pārstāvji konkursos piedalās ar novērotāju un padomdevēju tiesībām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti