Rīta intervija

Latvijas Pensionāru federācijas vadītājs Siliņš par pensijām un senioru nodarbinātību

Rīta intervija

Satiksmes ministrs Uldis Augulis par ceļu stāvokli

Intervija ar Latvijas Radio jauno valdes locekli Sanitu Diku-Bokmelderi

Latvijas Radio jaunā valdes locekle: Jāstiprina analītiskais un Ziņu dienesta darbs

Latvijas Radio maksimāli jāstiprina analītiskais un Ziņu dienesta darbs. To intervijā Latvijas Radio teica sabiedriskā medija jaunā valdes locekle programmu attīstības jautājumos Sanita Dika-Bokmeldere.

Viņa intervijā norādīja, ka Latvijas Radio Ziņu dienesta un analītiskā darba stiprināšana ir viņas galvenā prioritāte Latvijas Radio valdes locekles programmu attīstības jautājumos amatā.

Pēc viņas teiktā, tāpat būs jādomā, kā Latvijas Radio varētu uzrunāt plašāku auditoriju. To iespējams panākt, vairāk piesaistot jaunāku auditoriju, vienlaikus saglabājot esošos klausītājus.

Dika-Bokmeldere norādīja, ka viņas vīzija ir – Latvijas Radio jāvirzās uz modernāku formātu, jābūt dinamiskākam un jāiet līdzi laikam. Par to, kā šo mērķi sasniegt, tiks domāts, šajā diskusijā iesaistot radio darbiniekus.

Dika-Bokmeldere solīja, ka iespējamās reformas Latvijas Radio būs septiņreiz nomērītas, izdiskutētas un caurspīdīgas.

Jautāta par savu saistību ar politisko partiju Nacionālo apvienību, Latvijas Radio jaunā valdes locekle akcentēja, ka viņa ir apturējusi savu darbību partijā, un norādīja, ka viņa vēlētos šo jautājumu noņemt no dienas kārtības.

Viņa noraidīja izskanējušās bažas par iespējamo politisko ietekmi uz Latvijas Radio. "Man nav saprotams, kā es varētu nākt un jūs ietekmēt," sacīja Dika-Bokmeldere.

Dika-Bokmeldere norādīja, ka ar atklātību un savu darbu pierādīs, ka būs kā mūris, kas ļaus Latvijas Radio žurnālistiem droši strādāt. "(..) Kad sajutīsit atbalstu no manas puses, tad arī sāksiet man uzticēties," teica Latvijas Radio jaunā valdes locekle.

Kā ziņots, pērn decembra vidū Latvijas Radio valdes locekļa amatā programmu attīstības jautājumos Nacionālā elektronisko plašsaziņaslīdzekļu padome (NEPLP) iecēla vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda (VL-TB/LNNK) padomnieci Diku-Bokmelderi.

Dika-Bokmeldere 2011.gadā kandidēja 11.Saeimas vēlēšanās no nacionālās apvienības "Visu Latvijai"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) saraksta Vidzemē, taču netika ievēlēta.

Konkursu uz Latvijas Radio valdes locekļa amatu programmu attīstības jautājumos, ko iepriekš ieņēma no amata atbrīvotā Sigita Roķe, NEPLP izsludināja 19.oktobrī, bet pieteikumus konkursam varēja iesūtīt līdz 2.novembrim.

Jaunā Latvijas Radio valde, kuru veido valdes priekšsēdētāja Una Klapkalne, valdes locekle finanšu vadības jautājumos Mārīte Tukiša un pagaidu valdes loceklis Juris Gavars, darbu sāka 3.oktobrī. No šodienas darbu Latvijas Radio valdē sāk Dika-Bokmeldere.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti