Latvijas Radio darbinieki neizpratnē par lēmumu prēmēt valdi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Latvijas Radio darbinieki ir neizpratnē par Nacionālās elektronisko plašsaziņu līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu prēmēt radio valdi apstākļos, kad tiek mēģināts ietaupīt līdzekļus.

NEPLP ir lēmusi prēmēt Latvijas Radio valdi, kā ļoti labu novērtējot paveikto pagājušajā gada pirmo trīs darba mēnešu laikā pēc iecelšanas. Prēmijas izmaksājamas no Latvijas Radio budžeta 75% apmērā no divām mēnešalgām proporcionāli 2017.gadā nostrādātajam laikam. Tikmēr Latvijas Televīzijas (LTV) valde prēmijas nesaņems, jo televīzijas budžetā tam neesot naudas, skaidro padome.

Tomēr Latvijas Radio darbinieki ir neizpratnē par mediju uzrauga lēmumu, jo jaunā valde liekot ievērot stingru taupības režīmu, aizbildinoties ar naudas trūkumu. Arodbiedrības vadītāja Mudīte Paegle stāsta, ka valdei jau vasarā par piektdaļu palielinātas algas, taču nu valde rosinājusi pārskatīt koplīgumu, taupības nolūkā samazinot virkni sociālo garantiju.

KONTEKSTS:

NEPLP kā Latvijas Radio un LTV kapitāla daļu turētāja izvērtēja valdes locekļu amata pienākumu izpildi 2017.gadā un nolēma prēmēt tikai radio valdi. NEPLP nolēma LTV valdes locekļiem prēmijas nepiešķirt, ņemot vērā, ka šobrīd LTV rīcībā nav pietiekošu finanšu līdzekļu. Šogad augustā NEPLP paziņoja, ka abu sabiedrisko mediju darbu pērn atzinusi par labu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti