Latvijas Radio 2 arī šogad būs oficiālais Lielās talkas radio

Arī šogad Latvijas Radio 2 būs Lielās talkas radio, informē Latvijas Radio pārstāve Indra Zomerovska.

No nākamās pirmdienas, 15. aprīļa, divu nedēļu garumā Latvijas Radio 2 ēterā pēc plkst. 10 skanēs "Lielās talkas dienasgrāmata", lai līdz Lielās talkas dienai, 27. aprīlim, aktivizētu talciniekus, stāstītu par talkošanas vietām, vides sakopšanas pasākumiem un iecerēm. Latvijas Radio 2 ētera personības sazināsies ar Latvijas novados un citur pasaulē mītošajiem talciniekiem.

Latvijas Radio 2 aicina savus klausītājus piedalīties arī jaunā iniciatīvā "Ideju talka", piedāvājot savu redzējumu par to, kā samazināt piesārņojumu Latvijā un pasaulē, kāds iepakojums būtu tas, kas aizstātu plastmasu, un kā Latvija var rādīt piemēru citām valstīm ceļā uz tīru un zaļu vidi. Ar idejām varēs dalīties Latvijas Radio 2 "Facebook" lapā, sūtot idejas zaļākai Latvijai un gūstot iespēju laimēt noderīgas balvas.

Lielās talkas norises dienā, 27. aprīlī, Latvijas Radio 2 ēterā visas dienas garumā būs īpaša, talkai un tās dalībniekiem veltīta programma, kuras laikā sazināsies ar dažādu novadu talciniekiem, Eiropā mītošajiem latviešiem un talkas organizētājiem, kā arī ziņos par jaunākajiem notikumiem un atradumiem, aktualitātēm, statistiku un kurioziem. No plkst. 11 līdz plkst. 12 skanēs īpašais veltījumu koncerts "1000 sveicieni talciniekiem". 

Jau vairākus gadus Latvijas Radio 2 ir Lielās talkas oficiālais radio, atbalstot Latvijas iedzīvotāju līdzdalību vides sakopšanā, atveseļošanā un labiekārtošanā.

Lielā talka šogad notiks jau 11. gadu pēc kārtas. 10 gadu garumā Lielās talkas kustībā iesaistījušies ap pusmiljons dalībnieku.

Latvijas Radio 2 ir populārākā radiostacija Latvijā ar 19,3% tirgus daļu, ik nedēļu sasniedzot 517 000 lielu auditoriju, liecina "Kantar TNS" 2018. gada dati.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti