Latvijas prezidents un premjers nepiedalīsies Davosas forumā

Latvijas prezidents Raimonds Vējonis un Ministru prezidents Māris Kučinskis (Zaļo un zemnieku savienība) šogad nepiedalīsies pasaules ekonomiskās un politiskās elites forumā, kas tiek rīkots Šveices kūrortpilsētā Davosā.

Kučinskis aģentūrai LETA apliecināja, ka uz Davosas forumu nav plānots doties. Arī Vējonis atzina, ka speciālu ielūgumu neesot saņēmis.

Prezidents gan atklāja, ka šogad plāno piedalīties Minhenes drošības konferencē.

Šī gada Davosas foruma devīze ir "Atsaucīga un atbildīga vadība", un tā norise sakrīt ar jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa inaugurāciju. Iepriekš Vācijas kanclere Angela Merkele paziņoja, ka šogad nepiedalīsies Pasaules ekonomikas forumā Davosā.

Pērn Latviju Davosas forumā pārstāvēja Saeimas deputāts, Latvijas Reģionu apvienības līderis Mārtiņš Bondars. Ielūgumu vēl augusta beigās saņēma arī premjerministre Laimdota Straujuma, taču tā brīža politisko notikumu dēļ Latvijā viņa uz Šveici nedevās.

4 komentāri
:/
Pat tur šos neiacina. Varbūt sarīkot kādu siltu pasēdēšanu pilsētā pie jūras?
latvietis
Abi neprot angliski ko tadi tur daris un mammi ari nevar vilkt lidzi.
latvietis
Putins ari neprot angliski ,bet vinam mamma visur brauc lidzi.
Janka
Kam gan Davosā ir vajadzīgi tādi premjer un rezident izstrādājumi? Ko tad zaļzemnieki ir sasnieguši? Ekonomika sākusi nīkuļot un valsts parāds sasniedzis rekord augstu līmeni. Izskatās ka Kučinska pieredze Tautas partijā lieti noder Latvijas gremdēšanā.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti