Latvijas mazākās valsts iestādes direktore Aiva Rozenberga atstāj amatu

Vēl pirms Latvijas Institūta reorganizācijas tā direktore Aiva Rozenberga līdz ar gadumiju iecerējusi pamest šo iestādi, kur ir tikai četras štata vietas un kas ir mazākā no institūcijām. Rozenberga Latvijas Radio izteicās, ka turpmāk strādās kā Latvijas un Eiropas līmeņa eksperte stratēģiskas domāšanas un kultūras jomā, mūsu valsts tēlu veidojot kā par zaļu un inovatīvu zemi.

Runājot par divos gados paveikto, Rozenberga teic, ka galvenais uzdevums bijis reklamēt Latviju un mainīt stereotipu, ka Latvija ir postpadomju valsts. Tā vietā stāstīt, ka Latvija ir viena no desmit simtgades valstīm, kas radušās pirms Pirmā pasaules kara.

Latvijas mazākās valsts iestādes direktore Aiva Rozenberga atstāj amatu
00:00 / 00:32
Lejuplādēt

"Kopā ar visu komunikācijām, ko mēs veicām ar Latvijas diplomātiem un diasporu, vēlās tāds kā devītais vilnis pār zemeslodi par to stāstu, ko mēs varējām pastāstīt. Mēs redzējām to, ko ārvalstu mediji vēlas vairāk dzirdēt no Latvijas. Tie bija stāsti, kas saistās ar mūsu inovācijām un tuvumu dabai visdažādākajos aspektos. Pamatojoties uz šo secinājumu mēs nācām klajā ar domāšanas platformu - Latviju kā zaļu un inovatīvu valsti," teica Rozenberga.

Latvijas Institūtu Rozenberga vadīja kopš 2016. gada marta. Viņa strādājusi par demisionējušās valdības vadītājas Laimdotas Straujumas ("Vienotība") preses sekretāri. Iepriekš Rozenberga darbojusies arī pie Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas projekta un bijusi nodibinājuma "Rīga 2014" programmu vadītāja.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti