Rīta intervija

Jaunās Vienotības Ministru prezidenta amata kandidāts Krišjānis Kariņš par partijas plānu

Rīta intervija

VNĪ Valdes priekšsēdētājs Rolands Neimanis par kultūras pieminekļu apsaimniekošanu

Intervija ar partijas Latvijas Krievu savienība pārstāvi Andreju Mamikinu

Latvijas Krievu savienībai neesot «sarkano līniju» sadarbībai Saeimā

Gadījumā, ja 13. Saeimas vēlēšanās Latvijas Krievu savienība (LKS) tiek ievēlēta parlamentā, tā ir gatava sadarboties ar visiem politiskajiem spēkiem, kas piekritīs partijas principiem, intervijā Latvijas Radio pastāstīja LKS premjera kandidāts Andrejs Mamikins.

Mamikins atzina, ka Latvijas Krievu savienība pretendē uz partijas “Saskaņa” vēlētājiem. “LKS nepiedalījās iepriekšējās Saeimas vēlēšanās un desmit gadus nebija nacionālajā parlamentā – Saeimā. Nu, visdrīzāk “Saskaņas” vēlētājs varētu nobalsot… Balsojiet par mums!” sacīja Mamikins.

Vienlaikus viņš pieļāva, ka, iekļūstot Saeimā, LKS būtu gatava sadarboties ar “Saskaņu”: “Ja “Saskaņa” atzīs savas kļūdas, īpaši, kad trešdaļa “Saskaņas” frakcijas nebalsoja pret Šadurska reformu, bučošanos ar Makeinu, selfijus ar amerikāņu tankiem, ja to atzīs par kļūdu un piekritīs LKS galvenajiem principiem, mēs varētu sadarboties ar jebkuru partiju.”

Latvijas Krievu savienībai “sarkano līniju” neesot, tā esot gatava sadarboties “ar jebkuru, kurš saprot mūsu principus”. Viņš gan piebilda, ka, piemēram, Eiropas Parlamentā kompromisi tiek meklēti, pusēm daļēji atkāpjoties no saviem principiem. “Ja šāds pats princips darboties Saeimā, es būšu laimīgs,” sacīja Mamikins.

Viņš pieļāva arī iespēju sadarboties ar Nacionālo apvienību, ja tā apturēs skolu reformu un atbalstīs principu, ka ģimenes valoda būtu pamats mācību valodas izvēlei skolā.

Tāpat Latvijas Krievu savienība saskata sadarbības iespējas ar partiju “KPV LV”: “[Artuss] Kaimiņš ir labs, viņš ir jocīgs, smieklīgs, enerģisks, atraktīvs, bijušais aktieris.”

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti