Labrīt

LU Studentu padome ir lēmusi sasaukt preses konferenci, lai kliedētu neizpratni

Labrīt

Folkmetāla grupa "Varang Nord" no Latvijas uzvarējusi konkursā metālmūzikas festivālā

Studijā - Latvijas institūta vadītāja Vita Timermane-Moora

Latvijas Institūts valsts budžetā prasīs papildu 69 000 eiro

Finansējums Latvijas Institūta darbībai nav pietiekams, tādēļ iestāde valsts nākamā gada budžetā prasīs papildus piešķirt 69 000 eiro, intervijā Latvijas Radio stāstīja institūta vadītāja Vita Timermane-Moora.

Viņa norādīja, ka 2011. gadā institūta budžets bija 65 000 lati, un kopš tā laika iestādes budžets nav mainījies – šogad institūta darbībai atvēlēti 93 000 eiro. Nākamā gada valsts budžetā institūtam papildus prasīs 69 000 eiro.

Pēc institūta vadītājas teiktā, esošajā budžetā nav paredzēti līdzekļi īres maksai, darbinieku veselības apdrošināšanai. Tāpat finansējums ir paredzēts tikai mājaslapas uzturēšanai, bet ne attīstībai.

Timermane-Moora skaidroja, ka papildu finansējums ir nepieciešams ieguldījumiem cilvēkos. Latvijas Institūtā strādā kopumā četri darbinieki, un ikvienam ir "jābūt cilvēkam orķestrim", kas perfekti pārzina savu jomu.

Latvijas Institūts ir mazākā valsts iestāde. Pašlaik tiekot vērtētas iespējas par Latvijas Institūta statusa maiņu, to pārveidojot par nodibinājumu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti