Latvijas futbola kausa izcīņas ceturtdaļfinālu sasniedz «Ventspils», «Jelgava» un «Riga»

Svētdien Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā iekļuva FK “Ventspils”, FC “Riga” un FK “Jelgava”, ar iespaidīgiem rezultātiem uzvarot savus pretiniekus.

Latvijas kausa izcīņas astotdaļfinālā FK “Ventspils” ar 9:1 sagrāva otrās līgas komandu “Monarhs”/”Flaminko”. Ventspilniekiem ar piecu vārtu guvumu izcēlās Adeleks Akinjemi, divreiz precīzs bija Aleksejs Aleksejevs, bet pa vienam vārtu guvumam Kaspara Svārupa un Eduarda Tīdenberga kontā. Zaudētājiem vienīgos vārtus iesita Raitis Dzelzkalējs.

Savukārt FC “Riga” ar 5:0 uzvarēja pirmās līgas vienību Preiļi BJSS. Rīdziniekiem pa reizei precīzi bija Ēriks Punculs, Daniils Turkovs, Bogdans Vaščuks, Oļegs Laizāns un Andrejs Kovaļovs, kurš realizēja 11 metru soda sitienu.

FK “Jelgava” ar 8:0 lika kapitulēt “Jēkabpils”/JSC, kas spēlē pirmajā līgā. Jelgavniekiem ar trīs vārtu guvumiem izcēlās leģionārs Klērs Hē, pa diviem vārtu guvumiem Ēvalda Ražuļa rēķinā, bet pa vienam vārtu guvumam Artim Jaudzemam, Antem Bakmazam un Verneram Apiņam.

Vēl viens spēlētājs ceturtdaļfinālā kļūs zināms pirmdien, kad “Daugavpils” vienība uzņems “Liepāja”/”Mogo” futbolistus.

Savukārt piektdien Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālu sasniedza Jūrmalas “Spartaks”, uzvarot ar 2:0 pirmās līgas komandu “Grobiņa”, bet sestdien RFS tikai papildlaikā ar 4:0 uzvarēja “Progress”/”Olaine”, bet “Metta”/”Latvijas Universitāte” ar 3:0 svinēja uzvaru pār “Valmrieta Glass”/ “Vidzemes Augstskola” vienību.