Panorāma

Kontrolēti dedzinās mežu, iedzīvotāji šokēti

Panorāma

G.Krēmers projektā „Dzimuši Rīgā"

EP deputāti interesējas par Ārlietu komiteju

Latvijas deputāti darbosies astoņās Eiroparlamenta komitejās

Saskaņā ar ceturtdien Eiropas Parlamenta (EP) pieņemto sarakstu no Latviajs ievēlētie EP deputāti stādās astoņās komitejās, informēja EP.

Sandra Kalniete ("Vienotība"), Andrejs Mamikins ("Saskaņa") un Iveta Grigule (ZZS) darbosies Ārlietu komitejā, Valdis Dombrovskis ("Vienotība") - Budžeta komitejā, Artis Pabriks ("Vienotība") - Starptautiskās tirdzniecības komitejā.

Tatjana Ždanoka (Krievu savienība) būs Nodarbinātības komitejas un Lūgumrakstu komitejas locekle, Krišjānis Kariņš ("Vienotība") turpinās darboties Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komitejā, savukārt Roberts Zīle (Nacionālā apvienība) - Transporta komitejā. Iveta Grigule bez Ārlietu komitejas darbosies arī Drošības un aizsardzības apakškomitejā.

Deputātu sadalījumu komitejās ierosina Eiropas Parlamenta politiskās grupas, pamatojoties uz pašu deputātu izrādīto interesi. Deputātu sadalījumam komitejās ir proporcionāli jāatspoguļo EP politiskais sastāvs.

Vēl līdz galam nav apstiprināts aizvietotājlocekļu saraksts, tomēr dokumenta projekts liecina, ka Latvijas deputāti kā aizvietotāji varētu darboties arī Lauksaimniecības, Kultūras, Ekonomikas, Iekšējā tirgus, Pilsoņu brīvību un Reģionālās attīstības komitejās.

Visu EP komiteju konstitutīvās sanāksmes notiks pirmdien, 7.jūlijā. Šajās sanāksmēs deputāti ievēlēs komitejas prezidiju - priekšsēdētāju un līdz četriem priekšsēdētāju vietniekiem (uz divarpus gadu pilnvaru termiņu).

Pilns EP deputātu saraksts pa komitejām

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti