Latvijas Bankai nav papildu informācijas par Rimšēviča aizturēšanu, banka strādā ierastā režīmā

Latvijas Bankai aizvien neesot informācijas ne par to, kur pašlaik atrodas aizturētais Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs, nedz zināms, kādas apsūdzības viņam varētu būt izvirzītas. Bankas preses pārstāvis Jānis Silakalns Latvijas Radio šodien norādīja, ka banka strādājot ierastā režīmā, bet operatīvās darbības risinot bankas padome un valde.

Jānis SilakalnsVita Anstrate
  "Mums nekādas jaunas informācijas kopš vakardienas vakara nav. Bankas darbs norit ierastajā svētdienas režīmā. Proti, tiek nodrošināti šie starpbanku maksājumi un citas funkcijas, ko mēs nodrošinām brīvdienās. Bankā kopš rīta ir bankas padome un valde, kas risina operatīvās darbības jautājumus, bet principā mums viss notiek ikdienas režīmā un pirmdien banka atsāks darbību kā katru pirmdienu," sacīja Silakalns.

  Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča prombūtnes laikā viņa darba pienākumus pildīs viņa vietniece Zoja Razmusa, aģentūrai LETA norādījis Silakalns.

  Saskaņā ar likuma "Par Latvijas Banku" 21. pantu Latvijas Banku pārvalda bankas padome un valde. Bankas padomes sastāvā ir seši cilvēki, un bankas prezidenta prombūtnes laikā viņa pienākumus pilda vietnieks. Padome ir lemtspējīga, savukārt nacionālās bankas operatīvo darbību uzrauga valde.

  Patlaban Latvijas Bankas padomes un valdes locekļi nodrošina nacionālās bankas netraucētu darbību, tostarp sadarbībā un konsultējoties ar valdību, Finanšu un kapitāla tirgus komisiju, Finanšu ministriju, Eiropas Centrālo banku un starptautiskajiem partneriem.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti