Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Ilutu Lāci

Rīta Panorāma

Pamestos kaķus izmitina pat patversmes direktores kabinetā

Telefonintervija ar Juri Pūci

«Latvijas attīstībai» varētu apspriest sadarbību pašvaldības vēlēšanās Rīgā ar vairākām partijām

Parlamentā nepārstāvētā partija “Latvijas attīstībai” šonedēļ plāno apspriest ar valdošās koalīcijas partiju “Vienotība” iespēju kopīgi startēt pašvaldību vēlēšanās Rīgā un varētu par to runāt arī ar citām partijām, LTV “Rīta panorāmai” sacīja “Latvijas attīstībai” vadītājs Juris Pūce.

Viņš norādīja, ka partijai būs jāizvēlas optimāls ceļš startam pašvaldību vēlēšanās, kuram jāizriet no mērķa konkurēt ar pašreizējo Rīgas domes varu, kurai ir lielas daļas vēlētāju atbalsts, tāpēc lietderīgi apsvērt sadarbību ar līdzīgi domājošajām partijām, ne tikai “Vienotību”, bet arī citām, kurām ir līdzīgas eiropeiskas vērtības.

Pūce sacīja, ka tās varētu būt Latvijas Reģionu apvienība un Jāņa Bordāna Jauno konservatīvo partija. Partijām būtu jāapvienojas, piedāvājot kopīgu redzējumu, kā Rīga varētu attīstīties kā mūsdienu eiropeiska pilsēta.
 
Pūce arī atzina, ka viņam ir ambīcijas piedalīties vēlēšanās un startēt ar pirmo numuru, taču tas nav obligāts priekšnosacījums sarunās ar citām partijām.

Pūce jau iepriekš bildis, ka sadarbība ar “Vienotību”  nebūtu vienīgā alternatīva.

Tikmēr aizvadītajā nedēļā valdības koalīcijas partijas - "Vienotība", Nacionālā apvienība, Zaļo un zemnieku savienība - vienojās sadarboties pirms un pēc pašvaldību vēlēšanām Rīgā, tomēr kopīgu sarakstu neveidos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti