«Latvijas attīstībai» sāk gatavoties pašvaldību vēlēšanām

Partijas "Latvijas attīstībai" kongresā sestdien, 2. novembrī, tika novērtēti līdzšinējie panākumi vēlēšanās un iezīmēts mērķis uz labākiem rezultātiem "par vidējo" 2021.gadā paredzētajās Rīgas domes vēlēšanās.

Vairāki runātāji vērsa uzmanību uz labajiem panākumiem, kas gūti partiju apvienībās ar citiem spēkiem, kad iepriekš ticis startēts Rīgas domes, Saeimas un Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās.

LA valdes loceklis Edgars Jaunups savā uzstāšanās reizē norādīja, ka vēlēšanās nevienai partijai nekas nepienākas automātiski, bet panākumi tiek gūti grūtā un ļoti svarīgā darbā. Viņš norādīja, ka zīmīgs piemērs, ka laba startēšana vēlēšanās nav pašsaprotama, bija tas, ka tādas vērā ņemamas partijas kā Zaļo un zemnieku savienība un Jaunā konservatīvā partija neiekļuva EP.

Pēc Jaunupa vārdiem, LA un arī tās veidotā partiju apvienība "Attīstībai/Par!" (AP) pretendē uz to, lai politikā būtu uz ļoti ilgu laiku. Viņš akcentēja, ka arī šajā jomā nekas nav pašsaprotami, ka katru dienu ir jāizcīna "vieta uz pjedestāla" un ka katras vēlēšanas ir jauna sacensība. Lai 2021.gadā labi startētu vēlēšanās, LA un AP jāsāk strādāt pie tā jau pašlaik.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti