Latvijas «airBaltic» iekļuvusi  punktuālāko aviokompāniju desmitniekā

Analītiskā kompānija "OAG Aviation Worldwide" sastādījusi visprecīzāko lidostu un aviokompāniju reitingu. Latvijas nacionālais aviopārvadātājs šajā reitingā ieņēma otro vietu.

Pirmo vietu reitingā ieņēma Panamas aviokompānija "Copa Airlines". Līderu trijniekā ir Latvijas "airBaltic" un Ķīnas "Hong Kong Airlines".

Interesanti, ka pēc punktualitātes Eiropā "airBaltic", kurai ir 89,17% rādītājs, ieņem pirmo vietu. Tuvākais konkurents ir holandiešu "KLM", kura rādītājs ir 84,5%.

Reitings sastādīts, pamatojoties uz 58 miljoniem ziņojumu par aviokompāniju pasažieru reisiem visā pasaulē 2018. gadā, ņemot vērā tikai tos pārvadātājus, par kuriem analītiķiem bija 80% un vairāk datu par reisu nosūtīšanas un saņemšanas laiku.

OAG Aviation Worldwide ir viena no vadošajām lidostu un lidostu datu apstrādes platformām.

Top-10 punktuālās pasaules aviokompānijas:

"Copa Airlines" (Panama)
"airBaltic"(Latvija)
"Hong Kong Airlines" (Ķīna)
"Hawaiian Airlines" (ASV)
"Bangkok Airways" (Taizeme)
"Qantas Airways" (Austrālija)
"LATAM Airlines"(Čīle)
"Azul" (Brazīlija)
"Qatar Airways" (Katara)

Saistītie raksti
1 komentārs
Anonīms lietotājs 22483
Ja būtu tops par garākajām rindām uz tualeti, AirBaltic stabili būtu pirmajā vietā, jo jaunajās lidmašīnās ir 2 tualetes uz 30 rindām ar 5 vietām katrā rindā: viena priekšā, viena aizmugurē. It kā būtu ok, BET priekšējo tualeti ļauj izmantot tikai biznesa klases pasažieriem, kā rezultātā priekšējā tualete ir uz kādām 2, 3 rindām (cik daudz jau nu lido biznesa klasē), visiem pārējiem - viena aizmugurē, kas ir 1 tualete uz apmēram 130 pasažieriem. Salīdzinājumam: Ryanair ir viena tualete uz 63 pasažieru vietām. Man liekas, tās jaunās lidmašīnas ir komplektētas aviokompānijām bez biznesa klases.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti