Latvijā un Rīgā sākas apjomīgi ceļu remontdarbi - jārēķinās ar sastrēgumiem

Sākas apjomīgi ceļu remontdarbi Latvijā un arī Rīgā. Autovadītājiem, īpaši pirms nedēļas nogales, jārēķinās ar sastrēgumiem. Visā valsts autoceļu tīklā turpinās būvdarbi, patlaban tie notiek jau 60 valsts autoceļu posmos, tāpēc autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, savlaicīgi plānojot savus braucienus

Valsts ceļu remonta sezona ritēs visu vasaru un arī rudenī līdz brīdim, kad laikasptākļi traucēs šo procesu, Latvijas Radio norādīja “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) pārstāve Anna Kononova.. „Plānots strādāt uz 140 objektiem. Šobrīd darbi norit 60, bet drīzumā uzsāksies vēl septiņos objektos”.

 

„Galvenie remontdarbi Rīgā sākās jau šonedēļ, kur tika uzsākti darbi Brīvības ielā, un tie notiks visu vasaru,” stāstīja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola. Pakāpeniski remontdarbi sākas arī citās ielās, piemērm, jau ir Hanzas ielā un Mūkusalas aplī, kur notiek Salu tilta pārbūve.

 

Remontdarbi norit uz visiem galvenajiem valsts ceļiem. Visgrūtākā ceļu izbraukšana autovadītājiem ir Pierīgā. Īpaši palēnināta satiksme ir pie Rīgas HES, Ulbrokā un ceļā uz Siguldu; savukārt visvairāk remontdarbu norit uz Ventspils šosejas – jāstāv uz tilta pāri Lielupei, un Vidzemes šosejas, informēja Kononova.

 

Esošos un plānotos remontdarbus var redzēt LVC mājaslapā – autovadītājiem ir pieejama interaktīvā karte, kurā norādīts, cik sarežģīti ir izbraukt konkrēto ceļa posmu un cik daudz laika tas prasīs, pastāstīja Kononova. LVC sadarbojas arī ar telefona aplikāciju „Waze”, kas automātiski norāda, kā apbraukt remontdarbu vietu.

 

Vienīgais ceļa posms, kas šobrīd būvdarbu dēļ ir slēgts, ir Tīnūži-Ogre. Līdz jūlija beigām šajā posmā jāizmanto būs apbraucamie ceļi.

 

Kononova aicināja iedzīvotājus izmantot informatīvo diennakts tālruni (8000 5555), lai iegūtu informāciju par remontdarbu vietām un ziņotu par problēmām izbraukt ceļus – ja uz ceļa nokritis koks, sabraukti dzīvnieki, kaut kas izlijis.

 

Ahuna-Ozola informēja, ka Stabu un K. Valdemāra ielā dažu māju iemītniekiem būs neērtības, jo visu nedēļas nogali tiks veikt remontdarbi arī nakts stundās, kurus nevar veikt dienas laikā. Tāpēc iedzīvotājus lūdz izturēties ar sapratni.  Pirmdien ceļu posmi jau būs atbrīvoti.

 

Ahuna-Ozola arī atgādina, ka centra virzienā pa sliedēm šķērsot Gaisa tiltu ir aizliegts.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti