Panorāma

Satversmes tiesa – kas tā tāda?

Panorāma

Tautas panorāma: Zasulaukā grib drošu ceļu pār dzelzceļu

Seši jauni Covid-19 gadījumi

Latvijā reģistrēti 6 jauni Covid-19 gadījumi; viena persona mirusi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Latvijā aizvadītajā diennaktī reģistrēti seši jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi, viena persona mirusi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.

Pēdējās 24 stundās veikti 2004 Covid-19 testi, reģistrēti seši jauni saslimšanas gadījumi. SPKC rīcībā esošā informācija liecina, ka divi saslimušie ir kontaktpersonas, divi cilvēki atgriezušies no ārzemēm, ar diviem uzsākta saziņa. Epidemioloģiskā izmeklēšana turpinās.

Divi no saslimušajiem ir Covid-19 slimnieku kontaktpersonas, vēl divi - atgriezušies no ārzemēm, bet ar atlikušajiem diviem sākta saziņa un epidemioloģiskā izmeklēšana turpinās.

"Šodien ir tikai ceturtdiena, un mums ir 29 gadījumi, bet ļoti nopietnam satraukumam nav pamata.

Protams, pēc vakardienas 18 gadījumiem šodienas seši liekas kā zināms atvieglojums. Valstis ir zināmas. No šodienas gadījumiem tā ir Lielbritānija, ir arī cilvēks, kas ceļojis no cita kontinenta. Tik ilgi kamēr mēs šo transmisijas ķēdi varam skaidri sasaistīt un identificēt, tik ilgi tā situācija ir pietiekami stabila," komentēja SPKC pārstāve Elīna Dimiņa.

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā stacionēti divi pacienti ar Covid-19. Kopumā stacionāros ārstējas pieci pacienti, no kuriem trīs ir ar vidēji smagu slimības gaitu, bet divi - ar smagu slimības gaitu.  

Aizvadītāja diennaktī mirusi viena persona, kurai konstatēts Covid-19. Persona bija  vecuma grupā no 75 līdz 80 gadiem ar vairākām hroniskām slimībām.

Latvijā kopā veikti 244 827 izmeklējumi, saslimušas 1366 personas, 1163 izveseļojušās, 34 mirušas.

Pēdējās diennakts laikā stacionēti divi pacienti ar Covid-19. Stacionāros ārstējas pieci pacienti -  trīs ar vidēji smagu slimības gaitu, bet divi ar smagu slimības gaitu. Kopā no stacionāra izrakstīti 204 pacienti, liecina Nacionālā veselības dienesta dati.

KONTEKSTS:

Latvijā 10. jūnijā beidzās 12. martā izsludinātā ārkārtējā situācija jaunā koronavīrusa ierobežošanai. Vīruss joprojām cirkulē, un pret to nav nedz zāļu, nedz vakcīnas. Arvien ir spēkā atsevišķi ierobežojumi Covid-19 izplatības mazināšanai.

No augusta ārā drīkst pulcēties 3000 cilvēku. Joprojām spēkā ir divu metru distances ievērošana. Sabiedriskajā transportā mutes un deguna aizsegi vairs nav obligāti.

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti