Latvijā reģistrēti 3 jauni Covid-19 gadījumi

Latvijā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 3 jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.

Pēdējās 24 stundās veikts 1871 Covid-19 tests, reģistrēti 3 jauni saslimšanas gadījumi.  

SPKC rīcībā esošā informācija liecina, ka 2 saslimušie iebraukuši no valsts, kurā saslimstības rādītājs ir virs 16 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotājiem 14 dienu laikā, kas tiek uzskatīts par epidemioloģiski nedrošu situāciju, savukārt 1 saslimušais bija Covid-19 pacienta kontaktpersona.

Pēdējās diennakts laikā nav stacionēti pacienti ar Covid-19, kopumā stacionāros ārstējas 6 pacienti - visi ar vidēji smagu slimības gaitu. Kopā no stacionāra izrakstīts 191 pacients.

Latvijā kopā veikti 203 868 izmeklējumi, saslimušas 1249 personas un 1070 izveseļojušās, 32 mirušas.

KONTEKSTS:

Latvijā 10. jūnijā beidzās 12. martā izsludinātā ārkārtējā situācija jaunā koronavīrusa ierobežošanai. Vīruss joprojām cirkulē, un pret to nav nedz zāļu, nedz vakcīnas. Arvien ir spēkā atsevišķi ierobežojumi Covid-19 izplatības mazināšanai.

No augusta ārā drīkst pulcēties 3000 cilvēku. Ierobežojumi iekštelpās atkarīgi no telpas lieluma. Joprojām spēkā ir divu metru distances ievērošana. Sabiedriskajā transportā mutes un deguna aizsegi vairs nav obligāti.

 

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti