Latvijā reģistrēti 17 jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi

Latvijā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 17 jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.

Pēdējās 24 stundās veikti 2402 Covid-19 testi un reģistrēti 17 jauni saslimšanas gadījumi. Pēdējās diennakts laikā stacionēts viens pacients ar Covid-19.

SPKC rīcībā esošā informācija liecina, ka seši saslimušie atgriezušies no ārzemēm (Lielbritānija, Krievija), trīs saslimušie ir kontaktpersonas, astoņiem saslimušajiem tiek precizēti inficēšanās apstākļi. Epidemioloģiskā izmeklēšana turpinās.

Pašlaik stacionāros ārstējas astoņi Covid-19 pacienti ar vidēji smagu slimības gaitu. Līdz šim no stacionāra izrakstīti 214 pacienti.

Latvijā kopumā veikti 293 309 Covid-19 izmeklējumi, saslimušas 1515 personas, 1248 izveseļojušās, 36 mirušas.

KONTEKSTS:

Latvijā 10. jūnijā beidzās 12. martā izsludinātā ārkārtējā situācija jaunā koronavīrusa ierobežošanai. Vīruss joprojām cirkulē, un pret to nav nedz zāļu, nedz vakcīnas. Arvien ir spēkā atsevišķi ierobežojumi Covid-19 izplatības mazināšanai.

Kopš augusta ārā drīkst pulcēties 3000 cilvēku. Joprojām spēkā ir divu metru distances ievērošana. Sabiedriskajā transportā mutes un deguna aizsegi vairs nav obligāti.

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti