Latvijā reģistrē 7 jaunus Covid-19 gadījumus

Latvijā aizvadītajā diennaktī reģistrēti septiņi jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.

Pēdējās 24 stundās veikti 1448 Covid-19 testi un reģistrēti septiņi jauni saslimšanas gadījumi.

SPKC rīcībā esošā informācija liecina, ka 3 saslimušie iebraukuši no ārvalstīm, 3 - ir esošo slimnieku kontaktpersonas. Savukārt ar vienu saslimušo uzsākta saziņa papildu informācijas iegūšanai.

Pēdējās diennakts laikā nav stacionētu pacientu ar Covid-19. Pašlaik stacionāros ārstējas četri pacienti ar vidēji smagu slimības gaitu. Kopumā no stacionāra izrakstīti 191 pacients. 

Latvijā līdz šim veikti 199 956 Covid-19 izmeklējumi, saslimušas 1238 personas un 1052 izveseļojušās, 32 mirušas.

KONTEKSTS:

Jūlija sākumā Latvijā bija vērojams reģistrēto Covid-19 gadījumu skaita pieaugums. Reaģējot uz to, valdība nolēma atjaunot dažus ierobežojumus kafejnīcām un saīsināt kafejnīcu un restorānu darbības laiku.

Latvijā 10. jūnijā beidzās 12. martā izsludinātā ārkārtējā situācija jaunā koronavīrusa ierobežošanai. Vīruss joprojām cirkulē, un pret to nav nedz zāļu, nedz vakcīnas. Arvien ir spēkā atsevišķi ierobežojumi Covid-19 izplatības mazināšanai.

No jūlija pasākumos ārā drīkstēja pulcēties 1000 cilvēki, bet no augusta šie griesti ir 3000 cilvēku. Ierobežojumi iekštelpās atkarīgi no telpas lieluma. Joprojām spēkā ir divu metru distances ievērošana. Sabiedriskajā transportā mutes un deguna aizsegi vairs nav obligāti.

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti