Latvijā Covid-19 apstiprina vēl 4 cilvēkiem

Latvijā aizvadītajā diennaktī reģistrēti četri jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.

Pēdējās 24 stundās veikts 3041 Covid-19 tests un reģistrēti četri jauni saslimšanas gadījumi.

SPKC rīcībā esošā informācija liecina, ka divi saslimušie ir Covid-19 pacientu kontaktpersonas, viens saslimušais atgriezies no ASV, vienai personai tiek precizēts infekcijas avots.

Pēdējās diennakts laikā nav stacionēti pacienti ar Covid-19.

Pašlaik stacionāros ārstējas septiņi pacienti ar vidēji smagu slimības gaitu. Līdz šim no stacionāra izrakstīti 214 pacienti.

Latvijā kopā veikti 285 876 izmeklējumi, saslimušas 1486 personas, 1248 izveseļojušās, 35 mirušas.

SPKC arī norādīja, ka augustā pieauga ārzemēs inficējušos personu skaits. No kopējā reģistrēto Covid-19 gadījumu skaita, 34% saistīti ar inficēšanos ārvalstīs -  18% no tiem, kuri inficējās ārzemēs, atgriezušies no Lielbritānijas, 14% - no Ukrainas, 10% - no Krievijas, 5% - no Igaunijas, 5% - no Īrijas, 5% - no Francijas.

Tāpēc SPKC aicina izvērtēt ceļojuma nepieciešamību un rūpīgi sekot pašizolācijas prasībām, atgriežoties no valstīm ar augstu Covid-19 rādītāju.

KONTEKSTS:

Latvijā 10. jūnijā beidzās 12. martā izsludinātā ārkārtējā situācija jaunā koronavīrusa ierobežošanai. Vīruss joprojām cirkulē, un pret to nav nedz zāļu, nedz vakcīnas. Arvien ir spēkā atsevišķi ierobežojumi Covid-19 izplatības mazināšanai.

Kopš augusta ārā drīkst pulcēties 3000 cilvēku. Joprojām spēkā ir divu metru distances ievērošana. Sabiedriskajā transportā mutes un deguna aizsegi vairs nav obligāti.

 

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti