Latvijā atklāti 44 jauni Covid-19 gadījumi; slimnīcās 2 pacienti smagā stāvoklī

Latvijā aizvadītajā diennaktī atklāti vēl 44 Covid-19 gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.

Pēdējās 24 stundās veikti 4699 Covid-19 testi, reģistrēti 44 jauni saslimšanas gadījumi. 

SPKC rīcībā esošā informācija liecina, ka 33 saslimušie inficējušies no zināmiem infekcijas avotiem, viena persona inficējusies Somijā, 10 personām tiek precizēti inficēšanās apstākļi. Epidemioloģiskā izmeklēšana turpinās.

Pēdējās diennakts laikā stacionēti vēl trīs pacienti ar Covid-19. Kopā stacionāros ārstējas 21 pacients – 19 ar vidēji smagu slimības gaitu, divi ar smagu slimības gaitu. 

Kopā no stacionāra izrakstīti 230 pacienti.  

Latvijā kopā veikti 324 717 izmeklējumi, saslimušas 1868 personas un 1307 izveseļojušās, 37 mirušas.

KONTEKSTS:  

Otrdien, 29. septembrī, Latvijā atklāti vēl 95 Covid-19 gadījumi, kas ir lielākais vienā dienā Latvijā atklāto gadījumu skaits kopš pandēmijas sākuma.  Ņemot vērā ziņas par lokālajiem uzliesmojumiem Kuldīgā un Daugavpilī, valdība 30. septembrī, nolēma noteikt stingrākus Covid-19 piesardzības pasākumus abu pilsētu teritorijās, kas noteikti no 1. līdz 14. oktobrim.  

Latvijā 10. jūnijā beidzās 12. martā izsludinātā ārkārtējā situācija jaunā koronavīrusa ierobežošanai. Vīruss joprojām cirkulē, un pret to nav nedz zāļu, nedz vakcīnas. Arvien ir spēkā atsevišķi ierobežojumi Covid-19 izplatības mazināšanai.

 

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti