Latvijā atklāj vēl 31 jaunu Covid-19 saslimšanas gadījumu

Latvijā aizvadītajā diennaktī reģistrēts 31 jauns Covid-19 saslimšanas gadījums, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.

Pēdējās 24 stundās veikti 2431 Covid-19 testi un reģistrēts 31 jauns saslimšanas gadījums.

SPKC rīcībā esošā informācija liecina, ka 20 saslimušie inficējušies no zināmiem infekcijas avotiem, tai skaitā 17 no tiem saistīti ar uzņēmumu Kuldīgā “Kuldīgas tekstils”, viena persona inficējusies Vācijā, 10 personām tiek precizēti inficēšanās apstākļi. Epidemioloģiskā izmeklēšana turpinās.

Pēdējās diennakts laikā stacionēti divi pacienti ar Covid-19.

Pašlaik stacionāros ārstējas deviņi Covid-19 pacienti ar vidēji smagu slimības gaitu. Līdz šim no stacionāra izrakstīti 222 pacienti.

SPKC dati tāpat liecina, ka pēdējās septiņās dienās Latvijā reģistrēti 127 jauni inficētie, kas ir lielākais skaits vienas nedēļas laikā kopš marta beigām un aprīļa sākuma, kad atklāja 186 jaunus saslimšanas gadījumus. Patlaban kopumā ar Covid-19 visā valstī aizvien slimo 307 cilvēki.

Latvijā kopā veikti 306 652 izmeklējumi, saslimušas 1625 personas, 1282 izveseļojušās, 36 mirušas.

 KONTEKSTS:  

Latvijā 10. jūnijā beidzās 12. martā izsludinātā ārkārtējā situācija jaunā koronavīrusa ierobežošanai. Vīruss joprojām cirkulē, un pret to nav nedz zāļu, nedz vakcīnas. Arvien ir spēkā atsevišķi ierobežojumi Covid-19 izplatības mazināšanai.

Kopš augusta ārā drīkst pulcēties 3000 cilvēku. Joprojām spēkā ir divu metru distances ievērošana. Sabiedriskajā transportā mutes un deguna aizsegi vairs nav obligāti.

 

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti