Rīta intervija

EP vēlēšanu kandidāti: Zaļo un Zemnieku savienības pārstāve Dana Reizniece-Ozola

Rīta intervija

Veselības ministrija vēlas uzlabot zāļu pieejamību un samazināt to cenas

EP vēlēšanu kandidāti: partijas "Latviešu nacionālisti" līderis Andris Rubins.

«Latviešu nacionālisti» vēlas panākt Eiropas Savienības kompensācijas par aizbraukušajiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Eiropas Savienībai būtu jāizmaksā Latvijai no fondu naudas kompensācija par katru darbspējīgo cilvēki, kas devies peļņā uz ārvalstīm, intervijā Latvijas Radio pauda partijas "Latviešu nacionālisti" Eiropas Parlamenta 9EP) vēlēšanu saraksta līderis Andris Rubins.

Rubins stāstīja, ka viņa partija vēlas panākt visā Eiropas Savienībā vienotu pabalstu sistēmu, nosakot to minimālo līmeni. Starpību, kas rastos, ja nacionālām valstīm tas būtu zemāks nekā noteiktais, piemaksātu ar Eiropas Savienības fondu starpniecību. "Parlamenta deputāti neizprot situāciju. Viņi dzīvo savā vidē un ir apmierināti. Visām nācijām jābūt vienlīdzīgām - Latvija ir viena no nabadzīgākajām savienības valstīm. Eiropai jāpalīdz, Vācijai jāpalīdz. Ir apsveicami, ka mēs [Eiropas Savienībā] varam izteikt savu viedokli, bet mēs gribam, lai būtu vienlīdzīgi principi," klāstīja Rubins.

Partija arī centīsies panāk to, ka Eiropas Savienība Latvijai maksās kompensācijas par izceļojušajiem cilvēkiem. "Par katru cilvēku 200 eiro gadā. Tie ir 50 miljoni eiro gadā. Kopš [Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā] tie būtu 750 miljoni eiro. Latvijas deputāti neko neprasa, viņi ir klusi un mierīgi," teica Rubins.

KONTEKSTS:

EP vēlēšanas notiks 25. maijā. No Latvijas tiks ievēlēti astoņi EP deputāti, un par šiem mandātiem cīnīsies 16 partijas un 246 deputāta kandidāti jeb vairāk nekā 30 par vienu mandātu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti