Dienas ziņas

Lietuvieša kokgriezumi Bauskas muzejā

Dienas ziņas

Pēteris Upītis - laikabiedru atmiņās

Labdarības ballē Londonā vāc naudu Latvijas krīzes centriem

Latvieši labdarības ballē Londonā vāc naudu krīzes centriem Latvijā

Londonā notikusi latviešu labdarības organizācijas "Giving for Latvia" rīkota labdarības balle. Pasākuma mērķis bija savākt līdzekļus Latvijas bērnu un jauno māmiņu krīzes centriem, gan iepriekš interneta izsolē, gan balles laikā izsolot dažādas atbalstītāju sarūpētas lietas, tai skaitā arī Latvijas hokeja izlases kreklu ar spēlētāju autogrāfiem.

Labdarības balle notiek pašā Londonas centrā, uz viesnīcas "The Grange Holborn Hotel" jumta terases, no kā paveras skats uz Londonas panorāmu.

Ieejas biļete šādos pasākumos nekad nav lēta. Viesi uz labdarības balli dodas ar mērķi ziedot zināmu summu labdarībai, iegādājoties kādu no izsoles lietām.

Latviešu labdarības organizācija "Giving for Latvia" dibināta 2009. gadā, tajā darbojas vairāki brīvprātīgie. Šī ir jau septītā labdarības balle un izsole, lai palīdzētu tiem, kuriem to visvairāk vajag.

"[Palīdzam] bērniem, kuri ir neaizsargāti, vai jaunām māmiņām, kuri ir grūtībās nonākuši un kuriem ir vajadzība. Katra saziedotā nauda vai mantiskais ziedojums padara viņu dzīvi mazliet savādāku un labāku," stāsta "Giving for Latvia" valdes locekle Ilze Zivtiņa.

Kaut arī lielākā daļa apmeklētāju ir latvieši, tomēr pasākums notiek angliski, lai saprastu arī līdzi atnākušie dzīvesbiedri un draugi.

Īpaši daudz gribētāju izsolē bija Latvijas Hokeja izlases kreklam ar spēlētāju autogrāfiem. Krekls tika nosolīts par 450 mārciņām, un kopumā izsolē tika savāktas 5000 mārciņas. Visa šī summa drīz ceļos uz Latviju.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti