Latgalē, Sēlijā un daļā Vidzemes apgrūtināti braukšanas apstākļi

Šobrīd daudzviet Latvijā apgrūtināti braukšanas apstākļi. Īpaši Latgalē, Sēlijā un Vidzemes ziemeļaustrumos. Par to informē uzņēmumā Latvijas Valsts ceļi. Nakts laikā daudzviet ir snidzis un veidojies apledojums. Latvijas ceļu uzturētājs jau atkārtoti veicot ceļu kaisīšanu un tīra brauktuves.

Latgalē, Sēlijā un daļā Vidzemes apgrūtināti braukšanas apstākļiAnnija Petrova/LR
Autovadītājus tādās situācijās aicina braukt lēnāk, ievērot distanci, norāda Satiksmes informācijas centra dispečers Artūrs Rullis:

„Uz lieliem ceļiem ir apgrūtināti braukšanas apstākļi, uz maziem ceļiem šī situācija ir vēl smagāka. Pagaidām ir tā, ka autoceļu uzturētāja, protams, galvenais pienākums sākumā ir nodrošināt pēc iespējas labākus braukšanas apstākļus uz svarīgākas nozīmes autoceļiem un pakāpeniski arī uzturēšana tiks veikta uz mazākas nozīmes autoceļiem," viņš norāda.

"Autovadītājiem noteikti jābūt ir ļoti uzmanīgiem, piesardzīgiem un jārēķinās ar to, ka autoceļi apledo un tie vietām arī ir slideni, sniegoti un jābrauc tiešām ir lēnāk.

Īpaši [apgrūtināta braukšana] ir Latgalē: Daugavpils, Rēzekne, Jēkabpils, tāpat Balvi. Arī Vidzemē, piemēram, Gulbenes, Madonas apkārtne. Tur visur braukšanas apstākļi ir apgrūtināti šobrīd. Un atkarībā no nokrišņu daudzuma dienas laikā pakāpeniski braukšanas apstākļi uzlabosies."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti