Dienas ziņas

Ceļu tīrīšanai nepieciešamie resursi kļuvuši dārgāki

Dienas ziņas

Surdo tulkojums. Dienas ziņas

Ziedoto drēbju noliktavas ir tukšas!

Labdarības noliktavās trūkst ziemas drēbju

Ziedoto drēbju noliktavas ir tukšas, un pašlaik bēgļi, kas ieradušies no Ukrainas, nevar saņemt siltu apģērbu, ziņo labdarības organizācija "Ziedot.lv".

Tāpēc sākta kampaņa "Silto drēbju dienas". Lai ziedošana būtu pieejamāka, labdarības organizācija piedāvā nogādāt ziedojumu maisus darba vietās, skolās un bērnudārzos.

"Ir tādi speciāli maisi, ko var saņemt gan savā birojā, gan bērnudārzā, skolā. Un pa ceļam atstāt savas siltās drēbes. Tas iemesls ir ļoti vienkāršs. Ukraiņu kara bēgļiem nav līdzi ziemas sezonas drēbes. Jo skaidrs, ka viņi savu ceļu sāka pavasarī, daudzi vasarā.

Labdarības noliktavas ceļ trauksmi, ka tās ir tukšas. Nav ne Latvijas iedzīvotājiem, ne ukraiņiem pieejams siltais apģērbs.

Tāpēc mēs aicinām apskatīties savos skapjos, krājumos. Silti pledi, zeķes, cepures, cimdi – viss, kas noder ziemas sezonā," pastāstīja "Ziedot.lv" vadītāja Rūta Dimanta.

Lai pieteiktu savu darba vietu vai citu iestādi kā ziedojumu punktu, jāsazinās ar organizāciju caur vietni "Ziedot.lv". Kad maisi būs pilni, labdarības organizācija pati ieradīsies pēc tiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti