Labdarības maratonā «Dod pieci» saņemts rekordziedojums – 3000 eiro par Zemfiras dziesmu

Otrdien, 20.decembrī, labdarības maratonā "Dod pieci" saņemts lielākais ziedojums maratona vēsturē – Pauls par Zemfiras dziesmu “Žitj v tvojej golove” ( “Dzīvot tavā galvā, krievu val.) ziedoja 3000 eiro.

Pirms tam šogad saņemtais lielākais ziedojums bija 2000 eiro, ko Ieva un Jānis ziedoja par Dona izpildīto kompozīciju ​"Tepat".

Pauls sarunā ar “Dod pieci” maratona vadītājiem pastāstīja, ka pats iepriekš nonācis smagā situācijā pēc motocikla avārijas, un slimnīcā sapratis, cik svarīga ir cilvēku līdzjūtība, klātbūtne, atbalsts.

Par izvēlēto dziesmu Pauls pastāstīja, ka viņam patīk ļoti dažāda mūzika, bet šo dziesmu viņš nekad nebija dzirdējis pa radio, tāpēc arī to izvēlējās.

Laikā no 15. līdz 21.decembrim jau trešo gadu norisināsies Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas labdarības akcija „Dod pieci”. Šogad akcijā vāks ziedojumus onkoloģijas pacientu psiholoģiski sociālajai rehabilitācijai. 

Līdz otrdienas vakaram kopuma bija saziedoti 90 051 eiro.

5 komentāri
Skolnieciņš
Skolnieciņš 22.12.2016. 08:49 Es gribu mācīties Rīgas 1. ģimnāzijā un saņemt visus dzīves labumus! Mana vidējā ir 7,4, komats, kaut kas.... Davaj ziedojat naudu Jūsu gāvenajai Latvijas dievībai, Skolnieciņam! Mani vecāki ir invalīdi. Par nelaimi, viņi ir degradējušies! Žēl! Kāpēc es nesaņemu ziedojumus, ja mana ģimene ir sociālo dienestu redzes lokā? Kāpēc Jūs esat nolaidīgi? Labdari, j*banie! Kur Jūs ievākto naudu grūžat? Mans vārds ir daudzos dokumentos, un vajag tikai jautāt mana novada sociālajam dienestam!!! Manam tēvam ir 32 gadu darba stāžs, invaliditāti sāka saņemt no 2015.gada.... Ha, ha, ha..... Ave Skolnieciņš! Hail Skolnieciņš! Hail Skolnieciņš! Un man ir daži defekti ārēji neredzami... 2 : 5 
Skolnieciņš
Jūs ieraudzijāt daļu no manas dzīves, proti, manu dzīves daļu līdz tagadnei. Dzīvojot Latvijā es sapratu, ka Latvija S*KĀ. Esmu nepilsonis, kaut gan mans tēvs ir pilsonis un esmu latvietis divās paaudzēs. Mācos latviešu skolā, latviešu mācībvalodā no bērnudārza. Ārzemēs nekur neesmu bijis, man jau ir 17 gadu. Ha, ha, ha.... Devīto klasi nodzīvoju ar rekodlielu naudu 137€, es pat spēju no otrā semestra kaut kādām drēbēm iekrāt. "Es atceros, ka runāšanā man krievu valodā jautāja : "Vai es biju krievijā?" "Нет, я там небыл." Es atbildēju un citi balsī ņirdza. B*a, es dzīvoju nabadzībā!!! Nu, tadag pateicoties manām veselības problēmām es dzīvoju ideāli ar 243€ mēnesī! 2 : 3 
Skolnieciņš
Ko dod invalīdu mācīšana, ja tie neatradīs darbu un nesaņems vairāk par minimālo algu? Pie mums darba devēji ir ļoti netorelanti un bieži vien diskriminē cilvēku darba meklējumos. Latvijas valdība S*KĀ! Jo mans tēvs zaudēja darbu celtniecībā 2007.g. ziemā. Viņam bija astma un divi pārciesti insulti. #SAD LIFE Viņš meklēja darbu, rakstija CV, bet viss bija velti. Bezšaubām, skumji.... Nu, viņš visu laiku nodarbojās ar biškopību, tāpēc varēja izdzīvot kaut kā (VID p*sies prom no manas sētas, jo Tev zema ranga darbonis mēnesī saņem vairāk nekā mans paps gadā!). Vēlāk mani vecāki gan māte, gan tvs strādāja pašvaldības darbos un arī SIMTSLATNIEKOS! Laukos kaut kā bez naudas var izdzīvot, bet ejot tālāk Tu redzi bagātos un varenos.... Pēc tiem SIMTSLATNIEKIEM mana tēva veselība vel bišķu sabojājās. Pirms manas 7.klases viņš atrada darbu metāllūžņu uzņēmumā, kaut gan bija palīgstrādnieks, tomēr veica remontdarbus. Un nepiemērotu apstākļu dēļ viņa seja kļuva līdzīga kā VOLDEMORTAM, viss turējā
Neslāvs
kas ellē ir tā Zempīra ?
Es
Raimonds Pauls? Pauls Timrots?
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti