Dienas ziņas

Iecavā izzina maskošanās tradīcijas

Dienas ziņas

Ekoskolu Rīcības dienas Ikšķilē

Labdarības akcijā atbalsta skolu Kuldīgā

Labdarības akcijā vāc līdzekļus Kuldīgas Kristīgās skolas atbalstam

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Vecāku un skolotāju izlolota, kopīgiem spēkiem attīstīta – tā var teikt par Kuldīgas Kristīgo sākumskolu "Universitāte bērniem". Lai piesaistītu finansējumu skoliņas telpu remontam un labiekārtošanai, pilsētā rīkots labdarības pasākums.

Kēksiņu, plātsmaižu, kafijas un tējas aromāts bija pārņēmis Mārtiņzāli Kuldīgā. Tā Kristīgās privātskolas skolotāji, vecāki un bērni tur radīja Lielās labdarības andeles gaisotni. Cilvēki aicināti nest labas, bet vairs neizmantotas lietas, lai par tām iegūto naudu ziedotu skolas labiekārtošanai.

Idejas iniciatore Ingūna Paupe atzīst, ka viņas mūžs paiet, palīdzot cilvēkiem, jo ir medmāsa, tāpēc arī daudz domājusi, kā piesaistīt finansējumu šai skoliņai.

"Sāku domāt, ka mums mājās ir daudz mantu, kam neatrod pielietojumu," klāstīja idejas iniciatore Paupe

Īstenojot ideju par to, ka bērni nav jākoncentrē lielās izglītības iestādēs ar lielām grupām vai klasēm, pirms sešiem gadiem Kuldīgā izveidots kristīgais privātais bērnudārzs. Kad bērni bija sasnieguši skolas vecumu, vecāki rosinājuši, ka līdzīgi jāveido arī skola.

Tai dots nosaukums "Universitāte bērniem", un tās sākums ir pirms trim gadiem, kad tā bija mājmācības skola. Nu tā ir Rīgas Kristīgās sākumskolas filiāle, bet nākamo mācību gadu jau tā vēlas būt patstāvīga. Šobrīd tur no 1.-3. klasei mācās 15 bērni. Skolā  izmanto arī Montesori mācību metodes.

Labdarības akcijā saziedoti 550 eiro, tie tiks ieguldīti skoliņas telpu remontā un labiekārtošanā.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti