Labdarības akcijā Ukrainas kara bērnu atbalstam saziedoti 73 000 eiro

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Kopš maija vidus notiekošajā labdarības akcijā Ukrainas kara bērnu atbalstam saziedoti kopumā 73 000 eiro, informē akcijas “Kara bērni” darba grupa. 

Akcijas organizētāji norāda, ka labdarības iniciatīvas "Kara bērni" kulminācija bija koncerts "Kara bērni", kas aizvadītajā sestdienā bija skatāms arī Latvijas Televīzijas (LTV) pirmajā kanālā un internetā un kurā piedalījās tādi daudzi Latvijā un arī pasaulē atzīti mākslinieki kā Inese Galante, Sergejs Jēgers, Sonora Vaice un citi.

Pirms koncerta LTV pirmajā kanālā bija skatāma dokumentālās filmas "Tuvais karš" pirmizrāde. Vienlaikus sabiedrisko mediju portālā lsm.lv varēja sekot filmas veidotāja Sandija Semjonova vadītajai diskusijai, kurā bieži izskanēja jautājums "Kā palīdzēt?".

Visi koncerta ienākumi, kā arī ziedojumi akcijas laikā tiks izlietoti Ukrainas karā cietušo bērnu uzņemšanai Latvijas rehabilitācijas iestādēs – Nacionālajā rehabilitācijas centrā "Vaivari" un Sociālās integrācijas valsts aģentūrā.

"Noteikti būs arī bērni, kuriem visvairāk nepieciešama ģimenes sajūta, tāpēc šobrīd notiek sarunas par to, kā piesaistīt ģimenes, kuras būtu gatavas uzņemties rūpes un uz īsu brīdi kļūt par gaismas nesējiem un cerības staru mazajiem cilvēkbērniem," norāda "Kara bērni" darba grupa. 

Kopējais ziedojumu pārskats atspoguļots iniciatīvas mājaslapā www.karaberni.lv.

Iniciatīvas "Kara bērni" darba grupa norāda, ka ziedojumi joprojām turpina ienākt. Akcijas rīkotāji vienlaikus izsaka pateicību ikvienam, kurš atbalstījis vai vēl atbalstīs iniciatīvu, ziedojot savu darbu, laiku un finanšu līdzekļus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti