Rīta Panorāma

Intervija ar Latvijas Apdrošinātāju asociācijas prezidentu Jāni Abāšinu

Rīta Panorāma

Grupa «Rahu The fool» un dziesma «Oh, Long River»

Intervija ar Valsts policijas priekšnieku ģenerāli Intu Ķuzi

Ķuzis: Svarīgi, ka iespējamie bērnu ievilinātāji mašīnās ir pamanīti jau šobrīd

Ir svarīgi, ka iespējamie bērnu ievilinātāji mašīnās ir pamanīti jau pašā sākumā, kad vismaz vēl šobrīd nav ziņu par jauniem noziegumiem pret bērniem, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” teica Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

LTV “Panorāma” trešdien, 24. janvārī, ziņoja par vairākiem gadījumiem, kad nezināmi vīrieši Rīgā savā mašīnā centušies ievilināt bērnus.

Ķuzis “Rīta Panorāmai” apliecināja, ka ir saņemti iesniegumi par šādiem gadījumiem un ir uzsākta pārbaude. Valsts policijas priekšnieks uzsvēra, ka ir svarīgi, ka par notikušo likumsargi informēti jau tagad. “Svarīgi saprast un identificēt sākumu,” viņš sacīja..

Raksturojot seksuālo noziegumu pret bērniem būtību, viņš uzsvēra, ka arvien biežāk šo noziegumu sākums ir meklējams virtuālajā vidē. Par upuriem kļūst bērni, kas iepazīstas tīmeklī ar nepazīstamiem pieaugušajiem, kas slēpjas zem segvārdiem.

Ķuzis akcentēja, ka pedofili ir bijuši un būs sabiedrībā. Taču viņi ir bailīgi un vairās no sabiedrības. Viņš vēlreiz aicināja izstāstīt bērniem, kā viņiem ir jādodas uz skolu, kā un vai vispār runāt ar nepazīstamiem cilvēkiem, lūgt palīdzību policistiem, ja tas ir nepieciešams, un norādīt, ka mašīnās pie svešiem cilvēkiem nedrīkst kāpt.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti