Kustībai «Iespējamā misija» pasniegs Eiropas Pilsoņu balvu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Šodien svinīgā ceremonijā "Iespējamās misijas" komandai pasniegs Eiropas Pilsoņu balvu. Kā norāda Eiropas Parlamenta Informācijas biroja Latvijā vadītāja Marta Rībele, balva ir kā Eiropas cilvēcības Nobela prēmija un to ik gadu saņem līdz 50 cilvēku vai organizāciju.

"Iespējamo misiju" balvai virzīja četri Latvijas Eiropas Parlamenta deputāti.Turpina

""Iespējamā misija", kā viņi uzsver, paaugstina skolēnu interesi un motivāciju mācīties un palīdz izaug zinošai un radošai, uzņēmīgai paaudzei, kas tiešām spēs padarīt Latviju par globāli konkurētspējīgu valsti. "Iespējamā misija" Latvijā tātad saņems šo goda medaļu, un pēc tam jau oktobra sākumā visi šie Eiropas Pilsoņu balvas laureāti no visas Eiropas Savienības tiksies īpašā ceremonijā Briselē," stāsta Marta Rībele.
 

Marta Rībele
00:00 / 00:28
Lejuplādēt
"Šis ir tiešām Eiropas mēroga apbalvojums, ko Eiropas parlaments piešķir personām, grupām vai organizācijām par izciliem sasniegumiem un ieguldījumu, veicinot iedzīvotāju savstarpējo sapratni un saliedētību. Gan sekmējot pārrobežu sadarbību, gan arī nostiprinot Eiropas Savienības pamattiesību hartā paustās vērtības – cilvēku cieņu, brīvību, vienlīdzību un solidaritāti."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti