«Kustība «Par!»» 14.Saeimas vēlēšanās startēs apvienības «Attīstībai/Par!» sastāvā

Partijas "Kustība "Par!"" valde apstiprinājusi partijas stratēģiju dalībai 14. Saeimas vēlēšanās, kurās piedalīsies liberālās partiju apvienības "Attīstībai/Par!" sastāvā, informēja partijā.

Apvienību veido partijas "Par!", "Latvijas attīstībai" un "Izaugsme".

"Kustība "Par!"" pēc izvērstām biedru diskusijām lēma pārjaunot politisko partiju apvienības "Attīstībai/Par!" darbību, lai nodrošinātu modernu, taisnīgu, ilgtspējīgu Latvijas attīstību vienotā Eiropā.

Partijas vadītājs Daniels Pavļuts uzsvēra: "Kopā mēs esam spēks!" Viņš uzskata, ka apvienībā partijai ir vislabākās izredzes gan īstenot savus mērķus, gan nodrošināt Latvijas liberāli demokrātiskas attīstības ceļu.

Aptaujā pirms vēlēšanu stratēģijas apstiprināšanas "Par!" biedri kā svarīgākos politiskos mērķus ir izvirzījuši cilvēktiesību, cilvēka cieņas un ģimeņu vienlīdzības nodrošināšanu, izglītības, zinātnes un inovāciju sistēmu reformas, veselības aprūpes modernizāciju. Būtiskākie principi šo mērķu sasniegšanā, pēc viņu domām, ir godīga politika un cilvēcīgums.

"Kustība "Par!"" strādā Saeimā, valdībā, Rīgas domes vadībā un vēl septiņās pašvaldībās.

KONTEKSTS:

14. Saeimas vēlēšanas norisināsies nākamā gada rudenī. Partijām kandidātu sarakstu iesniegšana pirms 14. Saeimas vēlēšanām notiks no 13. jūlija līdz 2. augustam. Līdz šim, lai nodrošinātu, ka katrs vēlētājs balso tikai vienu reizi, dalību vēlēšanās atzīmēja ar spiedogu pasē vai vēlētāja apliecībā. Turpmāk to plānots aizstāt ar atzīmi elektroniskajā tiešsaistes vēlētāju reģistrā, tādējādi būs ērti balsot, izmantojot gan pasi, gan personas apliecību. Tāpat kā līdz šim vēlētāji Saeimas vēlēšanās varēs balsot jebkurā vēlēšanu iecirknī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti