Kultūras ministrijas Mediju politikas nodaļas vadītāja amatam pieteikušies 12 pretendenti

Kultūras ministrijas (KM) izsludinātajā atklātajā konkursā uz Mediju politikas nodaļas vadītāja (ierēdņa) vakanci saņemti 12 pretendentu pieteikumi, informē ministrijā.

Pretendenti uz Mediju politikas nodaļas vadītāja amatu tiks vērtēti divās kārtās: konkursa pirmā kārta – pretendentu atlase; otrā kārta – strukturētā intervija (pārrunas).

Pretendentus vērtēs īpaši izveidota Mediju politikas nodaļas vadītāja amata pretendentu vērtēšanas komisija, kuru vadīs KM valsts sekretāre Dace Vilsone. Komisijas locekļi:

  • KM valsts sekretāres vietniece starptautisko lietu, integrācijas un mediju jautājumos Zane Vāgnere,
  • KM Sabiedrības integrācijas departamenta Informatīvās vides integrācijas nodaļas vadītājs Andris Mellakauls,
  • KM Juridiskās nodaļas vadītāja Inese Duļķe,
  • KM Personāla nodaļas vadītāja amata pienākumu izpildītāja Nora Vilčinska.

Tāpat KM Mediju politikas nodaļas vadītāja amata pretendentus vērtēs pieaicinātie eksperti:

  • Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas fakultātes dekāne Anda Rožukalne,
  • Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Komunikācijas studiju nodaļas lektore Guna Spurava.

Eksperti sniegs savu atzinumu par kandidātiem.

Ministrija atgādina, ka pretendentiem uz KM Mediju politikas nodaļas vadītāja vietu prasīta akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālajās zinātnēs, vismaz viena gada darba pieredze vadošā administratīvā amatā, teicamas latviešu valodas un labas angļu valodas zināšanas, prasme strādāt ar liela apjoma informāciju, prasme analizēt, klasificēt un apkopot to.

Tāpat amata pretendentiem vēlama darba pieredze publiskajā pārvaldē, vēlama pieredze normatīvo aktu un politikas attīstības dokumentu projektu izstrādē, vēlama pieredze sadarbībā ar mediju organizācijām, labas zināšanas un izpratne par mediju politiku un mediju nozari, ļoti labas komunikācijas un sadarbības prasmes, kā arī labas darba organizācijas un vadības prasmes.

KONTEKSTS:

Jauns KM Mediju politikas nodaļas vadītājs tiek meklēts, jo šo amatu šā gada 3. oktobrī atstāja līdzšinējā vadītāja Aiga Grišāne, kura kļuva par Eiropas Parlamenta deputātes, bijušās kultūras ministres Daces Melbārdes (Nacionālā apvienība) palīdzi. Mediju politikas nodaļu atstājusi arī Klinta Ločmele. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt